Середа, 01 березня 2017 13:58

без гравітації

Додала
без гравітації без гравітації

«…Поезія, як наслідок впливу сучасного швидкозмінного світу, який формує нашу багаторівневу свідомість. Зазвичай більшість читачів називають таку поезію «незрозумілою», але це вже не проблема поезії. Це проблема готовності читача».

Василь Горват

Письменник/журналіст

Збірка поезій «без гравітації» –  це друга збірка авторки, призначена індивідуально відгукнутися  у душі кожного читача та віднайти споріднені з автором паралелі у переживаннях та емоціях. Сама назва книжки відповідає її вмісту – бажанню людини вирватись із земного буденного і прагненню пізнати  щось вище – через енергетику свого творчого сприйняття. Саме такий і напрям 5-х розділів, на які вона поділена: від людської «запрограмованості», що веде до самознищення – крізь дитячі образи, споріднені із дорослою реальністю – через поетичне лікування та асоціативну абстрагованість – до втрати гравітації банальної суєти ліричним героєм.

 

До кожного розділу подана своя ілюстрація, яка відображає настрій і зміст віршів. Об’єднуючим елементом  усіх ілюстрацій, як і самих поетичних творів, виступає людина – як складний персонаж, багатогранна індивідуальність, в якій переплетене високе і нице, але яка прагне досягнути якогось вищого рівня розуміння навколишнього і внутрішнього світу – через поезію. А поезія – за словами авторки – «це коли слова падають вверх».

Кигу можна знайти у Виноградівській районній бібліотеці.

Читання сюрреалістичної лірики Здени Тесличко - презентація книги

Світлана Кедик

Я нестандартна   у творчих особливостях, люблю писати символами, інколи – словами. Можу звісно і знаками, але то не ієрогліфи, а мова Боже Вільної, хто ж мене  тоді зрозуміє? Дуже хочу обійняти Любов’ю весь Всесвіт, отак взяти на руки, як малу дитинку, заколихати, заспівати… і сказати – все у нас буде добре. Живу, радію життю та дарую радість іншим. В 2012 році вийшла друком  книга жіночих одкровень  «Світ Добра». 2013 року «Світ Добра» був інсценізований в рамках творчого вечору.

Свого паперового втілення чекають кілька збірок для дорослих та дітей...

 

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Більше постів в категорії « Благословляю я життя Трикутник »