Понеділок, 03 квітня 2017 13:10

Сміх – це справді весело. Михайло Чухран.

Додала
Сміх – це справді весело. Михайло Чухран. Сміх – це справді весело. Михайло Чухран. Світлана Кедик

З його гуморесками в регіоні відбувається чи мала кількість весіль, фестивалів, корпоративів. Пише про все, що відбувається навколо незмінною говіркою. Його твори влучно й дотепно відображають побут, пікантні ситуації  з життя сучасного закарпатського села.

Добре нам знайома людина. Автор жартів, фіґлів  по-закарпатському – Михайло Чухран.

Твори Михайла Михайловича краще за все  слухати. Такою нагодою видався вечір гумору «Сміх – це справді весело», що відбувся 2 квітня в читальній залі Виноградівської ЦРБ.

Коло аудиторії – друзі, знайомі, "теліжанки",  любителі гумору і хлопчик Максим, який не тільки продекламував одну з гуморесок улюбленого автора, а й втілив  дитяче бажання  зустрівся з Михайлом Чухраном. 

Михайло Чухран вважає, що до всього в житті потрібно ставитися з гумором, і тільки до гумору – серйозно. Тому з усією серйозністю можна сказати, що вечір гумору вдався веселим та розважливим…

 

Світлана КЕДИК

бібліотекар Виноградівської ЦРБ

 

 

Світлана Кедик

Я нестандартна   у творчих особливостях, люблю писати символами, інколи – словами. Можу звісно і знаками, але то не ієрогліфи, а мова Боже Вільної, хто ж мене  тоді зрозуміє? Дуже хочу обійняти Любов’ю весь Всесвіт, отак взяти на руки, як малу дитинку, заколихати, заспівати… і сказати – все у нас буде добре. Живу, радію життю та дарую радість іншим. В 2012 році вийшла друком  книга жіночих одкровень  «Світ Добра». 2013 року «Світ Добра» був інсценізований в рамках творчого вечору.

Свого паперового втілення чекають кілька збірок для дорослих та дітей...

 

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.