Субота, 13 травня 2017 21:21

«Бібліомістечко» – бібліотека майбутнього у теперішньому часі

Додала
«Бібліомістечко»  –   бібліотека майбутнього у теперішньому часі «Бібліомістечко» – бібліотека майбутнього у теперішньому часі

6-7 травня 2017 року   Виноградів вчергове запросив  на фестиваль вина «Угочанська лоза». Представлення культури, гастрономії та народних ремесел краю. Головне завдання фесту – відродження традицій та обрядів Закарпаття.

Тож, вже традиційно, в рамках фестивалю було відкрито «Бібліомістечко».

Маршрут розваг ерудованого дозвілля, бібліотекарі Виноградівської ЦБС,  розпочали  «Творчою майстернею». А далі:  «Ігровий майданчик», «Літератруна драбина», ігри,  вікторини, конкурси, майстер-класи, фейс-арт, подарунки, усмішки та гарний настрій…  все що вмістилось на території бібліотечного містечка.

Окрім того увагу відвідувачів, як маленьких так і дорослих, привернули книжкові виставки: «Виноград. Вино. Виноградів», «Дегустація літературних новинок», «З казкою відкриваємо світ»  та фотовиставка «Таємниці старого альбому».

Чимало інформаційних тек набули свого місця у краєзнавчому куточку.

«Креативний розмай дитячої творчості» відтворив умілі ручки найменших читачів бібліотек району.

«Книжкове бістро» смачно заполонило стравами улюблених літературних героїв: «Мед Віні-Пуха», «Колобок», «Пацюкові вареники», «Млинці по мумі-трольськи», «Яйце курочки Ряби »,  салат «Царівна-жаба»,  «Борщ від невістки», «Молодильні яблука»…

Впродовж дня «Бібліотмістечко» приймало гостей. Розважливі ігри, ерудовані вікторини, танці, співи, добрий гумор, привітні обличчя бібліотечних працівників стали запорукою успіху креативного відпочинку, як для діток, так і для батьків. Варіації творчого потенціалу бібліотечної системи району, зокрема районної, міської, та дитячої бібліотек, відкрив загалу усвідомлення суспільної значимості існування книгозбірні загалом. Саме такої, що вміщує в собі не лише книжки, технічні інновації, а й добре слово бібліотекаря, його усмішку та привітне спілкування.

«Бібліомістечко»  – це своєрідна бібліотека майбутнього у теперішньому часі – корисне та цікаве дозвілля для всієї родини.

 

Світлана КЕДИК

 бібліотекар читальної зали Виноградівської ЦРБ

Світлана Кедик

Я нестандартна   у творчих особливостях, люблю писати символами, інколи – словами. Можу звісно і знаками, але то не ієрогліфи, а мова Боже Вільної, хто ж мене  тоді зрозуміє? Дуже хочу обійняти Любов’ю весь Всесвіт, отак взяти на руки, як малу дитинку, заколихати, заспівати… і сказати – все у нас буде добре. Живу, радію життю та дарую радість іншим. В 2012 році вийшла друком  книга жіночих одкровень  «Світ Добра». 2013 року «Світ Добра» був інсценізований в рамках творчого вечору.

Свого паперового втілення чекають кілька збірок для дорослих та дітей...

 

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Media

{YouTube}lYVjB_1ILIw{/YouTube}

Image Gallery