Середа, 02 серпня 2017 14:52

"Саудаде" – презентація книги Андрія Любки

Додала
"Саудаде" – презентація книги Андрія Любки "Саудаде" – презентація книги Андрія Любки

Презентація книги Андрія Любки «Саудаде»  відбудеться у  читальній залі Виноградівської центральної районної бібліотеки  17 серпня. 

Початок – о 19.00 к.ч.

Вхід – вільний.

Збірка містить понад шістдесят коротких історій – часом іскрометних, подекуди сумних, почасти автобіографічних, але завжди щирих. Таких, що запрошують читача пережити з автором найщасливіші миті мандрів, симфонічних концертів і не завжди успішних залицянь.

Адже саудаде –  це не туга, не печаль… Це щось глибше, сильніше. Наче розчиняється в тумані буденності  прагнучи до вічного почуття. Того, яке Ти здатен не просто відчувати, а пропускати крізь себе.

Прийди і відчуй.

Додаткова інформація

  • Початок: Четвер, 17 серпня 2017
Світлана Кедик

Я нестандартна   у творчих особливостях, люблю писати символами, інколи – словами. Можу звісно і знаками, але то не ієрогліфи, а мова Боже Вільної, хто ж мене  тоді зрозуміє? Дуже хочу обійняти Любов’ю весь Всесвіт, отак взяти на руки, як малу дитинку, заколихати, заспівати… і сказати – все у нас буде добре. Живу, радію життю та дарую радість іншим. В 2012 році вийшла друком  книга жіночих одкровень  «Світ Добра». 2013 року «Світ Добра» був інсценізований в рамках творчого вечору.

Свого паперового втілення чекають кілька збірок для дорослих та дітей...

 

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.