Четвер, 17 серпня 2017 13:27

Експресія відчуттів. Сергій Галай

Додала
Експресія відчуттів. Сергій Галай Експресія відчуттів. Сергій Галай

Коли простота породжує вираз емоцій змішуючи темп, і вираз, і варіації кольору з глибин підсвідомості –  пензль, полотно і почерк.

Так буває коли харизма автора віднаходить дорогу спокою у заборонених зонах принципів  у ореолах натхнення. Так буває… коли експресія вирівнює нерівності до найтонших дрібниць, прибираючи горбкуватість світобачення задля особистісного погляду – теплого, хтивого, живого, енергійного. Насправді розмазувати фарбу уявою на полотні це як народжувати світ у світі знову і знову.

 

Імпасто вчергове відкрив виставку. Сьогодні Імпасто чоловічого роду, як і художник у статурі сильних світу цього відтворює справжність крізь плин простоти. І мода тут ні до чого, тільки експресія… відчуттів, пензль, полотно і почерк.

Довідково

Галай Сергій народився 17 серпня 1971р. у м Хуст. 
У 1988 р закінчив Хустську школу-інтернат і вступив на художньо-графічний факультет Прикарпатського університету ім.Василя Стефаника в м Івано-Франківськ. У 1993 закінчив з відзнакою.
У студентські роки почав творчо працювати і приймати участь у виставках, творчих акціях.

В 1992р. персональна виставка на художньо-графічному факультеті. Міжнародна студентська виставка у м Івано-Франківську і Братиславі. 
Працював учителем малювання і креслення в загальноосвітній школі.
З 1994 року учасник міжнародних творчих програм симпозіумів, пленерів, виставок.
З 1994 року член народного творчого об'єднання "Митець Верховини". Спільні виставки молодих художників м Хуст.
Організатор Молодіжного об'єднання "М-art" 
З 1996 року творчий директор галереї "Обрій"

Учасник міжнародного пленеру п Польщі – м. Горлице.

1997 р. персональна виставка в галереї «Горизонт».

Працював на телекомпанії креативним дизайнером. Один із засновників телекомпанії ТРК-Хуст. П’ять років займався версткою Виноградівської районної газети «Чорна гора».   Один з ініціаторів та засновників міжнародної творчої програми «Карпатський хребет». Засновник недільної художньої школи в м. Хуст та Виноградів. 

 Засновник та директор рекламного агенства ТОВ «100% реклама».

Світлана КЕДИК

Світлана Кедик

Я нестандартна   у творчих особливостях, люблю писати символами, інколи – словами. Можу звісно і знаками, але то не ієрогліфи, а мова Боже Вільної, хто ж мене  тоді зрозуміє? Дуже хочу обійняти Любов’ю весь Всесвіт, отак взяти на руки, як малу дитинку, заколихати, заспівати… і сказати – все у нас буде добре. Живу, радію життю та дарую радість іншим. В 2012 році вийшла друком  книга жіночих одкровень  «Світ Добра». 2013 року «Світ Добра» був інсценізований в рамках творчого вечору.

Свого паперового втілення чекають кілька збірок для дорослих та дітей...

 

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.