Print this page
Середа, 30 серпня 2017 19:11

Грація мінливих форм Сергія Галая

Додала
Грація мінливих форм Сергія Галая Грація мінливих форм Сергія Галая

Художник шліфує свою творчість методом гранування. Ефект не передбачуваний, тому що творчий процес  не надто контрольований.

Так само він не контрольований у природі, в середовищі з якого художник бере натуру, бере образи, вихапує лінії, форми… Із усього звичайного залишаються тонкі прошарки. Вони і будують майбутнє полотно художника. Інколи він навіть не бачить площини, а якийсь абстрактний рельєф. В цьому випадку художник мусить використовувати пензель, як джерело світла. Форми квапливо з’являються в якомусь форматі, заповнюються фарбою і оживають. Мінливо перебігають із холодних тонів до теплих, заглиблюючись у лініях. Ледь помітна пульсація видає себе за рух і практично полотно виграє у цій позиції, бо показує кожен мікрон дії, ніби розщеплений атом показує нам свою багатократну інтерпретацію. Художник мислить і рухається одночасно з масивністю фарб. Виходить так граційно, так захоплено! Цей художник Сергій Галай.

Виставка живопису Сергія Галая проходить у Виноградівській виставковій залі ІМПАСТО

Валентина Костьо

30.08.17.

 

 

Валентина Костьо

Малювати почала в 2008 році. Самотужки опанувала техніку живопису. Першими були роботи на склі. Згодом почала малювати на картоні, полотні мастихіном. Працюю в техніці графіки, акварелі, настінного розпису, ілюстрації художніх творів, карикатури, художньої вишивки. Перша персональна виставка відбулася в замку Паланок м.Мукачево в 2009 році; 2010р. – персональна виставка в м.Хуст, галерея «Митець Верховини»; 2012р. – м.Виноградів арт-кафе  «Helena». Брала участь у колективних виставках і мистецьких фестивалях м.Виноградів, м.Ужгород, галерея с.Пийтерфолво Виноградівського району. Дві роботи експонувалися в м.Київ.  У 2009 році написала перші казки і колискові для дітей. У 2011 році вийшла друком перша збірочка поетичних оповідок «Намистинки», яку сама ілюструвала. У 2013 році виходить друком українською та російською мовами збірка казок для дітей «Відчуття щастя». У творчому доробку – поетичні твори, оповідання, гуморески...

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Останні пости від Валентина Костьо

Related items

Image Gallery