Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vinvogni/domains/vinvogni.com.ua/public_html/components/com_k2/models/item.php on line 877
Субота, 02 вересня 2017 12:36

Не Ж_ЕРТВА ти, і люди не ТИ_РАН

Додала
Не Ж_ЕРТВА ти, і люди не ТИ_РАН Не Ж_ЕРТВА ти, і люди не ТИ_РАН

Коли бентежний корінь виправдань і зла толочить честь за спиною у гідності без поруху, і без вагань. А ти прострочена, немов чиєсь питво, вливаєшся у суміш варварства теплом.

Теплом із крові, рвучкістю еритроцитів до життя, ламаєш темні плями чорного в червонім щоб білий пломінь породив нові тільця. Взаємодія світу, взаємодія втіхи, безглуздості до міри чаши сповненої болем. До дна впиватись нею будеш за для Любові. Не ЖЕРТВА ти, і люди не ТИРАН, лиш віддзеркалення твоїх чеснот малюють дивну грань між раєм пекла та пеклом раю – помираю. І світ за мною мре. Усе живе мелькне вдосвіта життя. І вже ні пекла ані раю я не маю, і не маю вже СЕБЕ.

Коли бентежний корінь виправдань і зла толочить честь за спиною у гідності без поруху, і без вагань. А ти, немов вода з криниці Істини течеш, зливаєшся у ріки джерелом Добра. Пробираєшся крізь трубопровід парканів, через фасад турбот щоб витекти у кожнім крані… людських чеснот. Вони малюють дивну грань між раєм пекла та пеклом раю – воскресаю. І світ за мною ожива. Усе живе за для життя. І вже ні пекла, ані раю я не маю, і не маю вже себе. Але живу, Любовю розтікаюсь плекаючи тебе у НАС.

– Не час…

– Не час, а вічність породила суть.

– Тож змилуйся.

– Нехай ЖИВУТЬ.

 

Несуть покрови світу до вівтаря… а кажуть – БОГ.

Не Ж_ЕРТВА ти, і люди не ТИ_РАН, лиш віддзеркалення твоїх чеснот.

 Світлана КЕДИК

 

 

 

 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vinvogni/domains/vinvogni.com.ua/public_html/components/com_k2/templates/default/item.php on line 248
Світлана Кедик

Я нестандартна   у творчих особливостях, люблю писати символами, інколи – словами. Можу звісно і знаками, але то не ієрогліфи, а мова Боже Вільної, хто ж мене  тоді зрозуміє? Дуже хочу обійняти Любов’ю весь Всесвіт, отак взяти на руки, як малу дитинку, заколихати, заспівати… і сказати – все у нас буде добре. Живу, радію життю та дарую радість іншим. В 2012 році вийшла друком  книга жіночих одкровень  «Світ Добра». 2013 року «Світ Добра» був інсценізований в рамках творчого вечору.

Свого паперового втілення чекають кілька збірок для дорослих та дітей...

 

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Більше постів в категорії « У неї було серце Лампа чуттєвості »