Четвер, 07 вересня 2017 11:30

Америка і Україна зазнала великої втрати

Додала
КОВАЛИК Володимир Михайлович КОВАЛИК Володимир Михайлович

Плаче небо Чикаго. Плаче небо у Львові. Гіркий смуток  сповив серця всіх, хто знав цю надзвичайну людину.

5 вересня 2017-го року о 10-й годині ранку в м.Чикаго на 97-му році життя відійшов у вічність КОВАЛИК Володимир Михайлович – вірний син двох його батьківщин – США і Америки.
Народився 10 квітня 1921 року у місті Чикаго (США) в родині емігрантів із Закарпаття.

Людина легендарної долі, міцним Карпатським корінням, відомий як двомовний поет, член Національної спілки письменників України, Всеукраїнської асоціації письменників, Міжнародної спілки поетів Америки, Міжнародної асоціації письменників баталістів мариністів, Герой Козацтва України, лауреат літературно-мистецьких премій «Літературний Львів» , «Золоте перо Америки» та Мирона Утриска, Почесний академік Міжнародної академії літератури і журналістики, Почесний президент Міжнародного фестивалю юних талантів «Рекітське сузір’я», почесний житель села Рекіти, вірний наставник і друг підростаючого покоління.
Володимир Ковалик – автор 18-ти збірок поезій виданих на українській та англійській мовах, які свідчать про нього, як людину з сильним, нескореним духом, що вистраждала свою поезію у борні за справедливість та свободу, виплекала її морозостійкою трояндою і донесла як неоціненний дар пам’яті для Незалежної України.
«Ні перед ким не стану на коліна і не зречусь своїх думок ніколи».
Ці слова поета були його життєвим кредо, яке він сповідував все своє нелегке життя і з яким закінчив свій земний шлях.
Глибокі співчуття рідним та всій маліжанській родині.
Світла пам'ять про великого патріота, талановитого поета, щирого друга, мудрого вчителя-наставника нашої академії буде жити вічно у серцях його колег та вихованців МАЛіЖ.
Царсто Небесне його чистій праведній Душі. Хай Українська земля у селі Підгірному, що на Львіщині буде пухом  його зболеному тілу. Вічная пам'ять!

За інформацією доньки Володимира Ковалика його тіло готують для перельоту  до Львова. Саме цим авіарейсом щоліта «сивий лелека», так люб’язно його називали маліжани,  щовесни, напередодні Пасхи, прилітав в Україну, до рідної домівки у селі Підгірне аби тут разом із близькими і рідними вгамувати біль великої втрати його коханої дружини Ємілії, яка похована на сільському цвинтарі.

Орієнтовно приліт літака із тілом Володимира Ковалика очікується  на наступному тижні, у п’ятницю 15 вересня. Цього ж дня, ввечері має відбутися парастас у селі Підгірному. У суботу 16 вересня  відбуватиметься похорон  на сільському цвинтарі на якому поховають Володимира Ковалика поруч із могилою його дружини Ємілії. Про  зміни у ритуальних похоронних заходах буде поінформовано додатково .

Прес-служба Міжнародної академії
літератури і журналістики

 

 

Світлана Кедик

Я нестандартна   у творчих особливостях, люблю писати символами, інколи – словами. Можу звісно і знаками, але то не ієрогліфи, а мова Боже Вільної, хто ж мене  тоді зрозуміє? Дуже хочу обійняти Любов’ю весь Всесвіт, отак взяти на руки, як малу дитинку, заколихати, заспівати… і сказати – все у нас буде добре. Живу, радію життю та дарую радість іншим. В 2012 році вийшла друком  книга жіночих одкровень  «Світ Добра». 2013 року «Світ Добра» був інсценізований в рамках творчого вечору.

Свого паперового втілення чекають кілька збірок для дорослих та дітей...

 

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.