П'ятниця, 27 червня 2014 00:00

Думки заміжньої жінки. …із Божого ложа та в ліжко…

Додала

У бездиханості вітру бродить спокій. Вулицями ходить зовсім маленького міста. Ото присяде на стовбурі, вкриється соромом листя і захропе, завіє… здійметься зненацька і щосили біжить.

 

Біжить навпомацки неба, відриваючись від землі та ввись. Так само я коли торкаюсь тебе, відпускаю у простір затаєну мить.  Затаєну миром і тишшю змарнілих, осінніх доріг.

 

Поріг моїх думок не тієї кімнати  огортає туманом зблідлі палати, тільки б не спати, тільки б не спати…

 

Засинаю на оголеному плечі. Пашить жаром, чи то під ковдрою де руки здійняли ураган, і лише кінчиками пальців  по звуках, вкладають вустами у вуха слова, язиком. Чи то у сні скуйовдженому бажанням де двоє в несамовитій самотності  один з одним карбують єднання, із сталі. Така осіння, така закалена сталь… такими дощами, тими, що народжують блискавку в безбожності грому. Грішні. Грішні, Господи! Вклоняються облику Твому у Твоїй непорочності. Бездиханні, німі…

 

Він лежить, я  - на ньому, а поруч з небес по мотузках сходять святі із Божого ложа та в ліжко,  в обійми твої і мої.

 

Світлана Кедик

Намалювала Валентина Костьо

 

 

Світлана Кедик

Я нестандартна   у творчих особливостях, люблю писати символами, інколи – словами. Можу звісно і знаками, але то не ієрогліфи, а мова Боже Вільної, хто ж мене  тоді зрозуміє? Дуже хочу обійняти Любов’ю весь Всесвіт, отак взяти на руки, як малу дитинку, заколихати, заспівати… і сказати – все у нас буде добре. Живу, радію життю та дарую радість іншим. В 2012 році вийшла друком  книга жіночих одкровень  «Світ Добра». 2013 року «Світ Добра» був інсценізований в рамках творчого вечору.

Свого паперового втілення чекають кілька збірок для дорослих та дітей...

 

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.