Імпасто (80)

Промінь світла з темряви

Так називаю виставкову залу ІМПАСТО. Розташована вона по вулиці Шевченка, 8 у м. Виноградів. Це частинка підвального приміщення колишнього кінотеатру ПРОМІНЬ, що в центрі міста. Заснована в серпні 2013р. ІМПАСТО в перекладі з італ.  техніка рельєфного живопису. Інтенсивність, насиченість, колорит, гармонія – параметри тепер не тільки техніки, а й виставкової зали. Маленька перлинка з глибини безперечно претендує стати культурно-мистецьким центром міста.

Виставкова зала ІМПАСТО зацвіла. Барви її квіту напередодні весни захопили буденний простір в полон.

Промінь світла з темряви – так називаю виставкову залу ІМПАСТО

Вівторок, 02 лютого 2016 18:35

У безперервності ліку

Додала

Члени товариства  угорських митців Закарпаття імені  Імре Ревеса:

 Теметев І. , Товт Л.,  Ерфан Ф.,  Вілашек Г., Коложварі Л.,  Коприва А., Янкович М.,  Рейті Я.,  Еврій Н.,  Берец А. (гобелен),  Вереш А.,  Кулін А., Мадяр Л., Вереш П., Бенке Д., Дикун Ю., Клиса І.

«Мистецька Угоча»  відкриває  нові палітрові горизонти. Доказом цьому є твори митців,  що представлені у виставковій залі «Імпасто».

Cпоглядання крізь призму часу де безтурботно поринаєш у пори року, в улюблені куточки рідного краю, смакуючи натюрмортами з-під соковитої тиші стиглих емоцій…

Вівторок, 11 серпня 2015 20:10

Чому закривають ІМПАСТО?

Додала

Це закриття несподіване і поспішне для мене. Виставку заслуженого художника України Василя Поповича в серпні місяці, яку готувала заздалегідь дозволили провести, як виключення. В іншому випадку до дня міста виставкової зали вже б не існувало.

Коли п’яним поглядом дивишся на ситуацію й не все так моторошно…

Найгірші передбачення справдились, але разом з тим і найліпші надії, бо виявляється, що мистецтво у будь-якому роді потрібно людям. Інакше немає сенсу у війні, і немає за що боротись. Та ну, це Валентина Костьо цитувала Черчеля, я тут ні до чого.

Виставкова зала «Імпасто» дивує прохолодою гір та зігріває сонцем, що лине з самісінької душі художника. Красу Срібної Землі – ось, що привезли Митці Тячівщини  до Виноградова.

Понеділок, 04 травня 2015 00:00

Дзеркало моєї душі

Додав

"Творчі люди є трошки ближчі до Бога, бо вони по-особливому сприймають цей світ.

Немає нічого достовірнішого, ніж реальність. Відтворення її на полотні в найбільш оптимальній і реалістичній формі – це повага до цього світу, до кожної індивідуальної його частинки.