Імпасто (76)

Промінь світла з темряви

Так називаю виставкову залу ІМПАСТО. Розташована вона по вулиці Шевченка, 8 у м. Виноградів. Це частинка підвального приміщення колишнього кінотеатру ПРОМІНЬ, що в центрі міста. Заснована в серпні 2013р. ІМПАСТО в перекладі з італ.  техніка рельєфного живопису. Інтенсивність, насиченість, колорит, гармонія – параметри тепер не тільки техніки, а й виставкової зали. Маленька перлинка з глибини безперечно претендує стати культурно-мистецьким центром міста.

Cпоглядання крізь призму часу де безтурботно поринаєш у пори року, в улюблені куточки рідного краю, смакуючи натюрмортами з-під соковитої тиші стиглих емоцій…

Вівторок, 11 серпня 2015 20:10

Чому закривають ІМПАСТО?

Додала

Це закриття несподіване і поспішне для мене. Виставку заслуженого художника України Василя Поповича в серпні місяці, яку готувала заздалегідь дозволили провести, як виключення. В іншому випадку до дня міста виставкової зали вже б не існувало.

Коли п’яним поглядом дивишся на ситуацію й не все так моторошно…

Найгірші передбачення справдились, але разом з тим і найліпші надії, бо виявляється, що мистецтво у будь-якому роді потрібно людям. Інакше немає сенсу у війні, і немає за що боротись. Та ну, це Валентина Костьо цитувала Черчеля, я тут ні до чого.

Виставкова зала «Імпасто» дивує прохолодою гір та зігріває сонцем, що лине з самісінької душі художника. Красу Срібної Землі – ось, що привезли Митці Тячівщини  до Виноградова.

Понеділок, 04 травня 2015 00:00

Дзеркало моєї душі

Додав

"Творчі люди є трошки ближчі до Бога, бо вони по-особливому сприймають цей світ.

Немає нічого достовірнішого, ніж реальність. Відтворення її на полотні в найбільш оптимальній і реалістичній формі – це повага до цього світу, до кожної індивідуальної його частинки.

Понеділок, 30 березня 2015 00:00

55 ювілейних картин

Додав

Нові роботи до ювілейної дати дня народження. 

55 річниця життя наздогнала мене 5 лютого. А 29 березня весняний день відкриває нову сторінку мистецького щоденника  у виставковій залі "Імпасто". 

Середа, 25 березня 2015 00:00

З теплотою в серці

Додала

У виставковому залі Імпасто закінчилася виставка дитячих робіт «Захиснику Вітчизни». Зібрані  малюнки з ініціативи відділу освіти передалися до військової частини міста.

Не частими є виставки дитячих робіт у виставкових залах. Але ІМПАСТО  виключення. В березні місяці виставкова зала заповнилася малюнками дітей зі шкіл міста і району. Це більше ста робіт. Більше ста історій…

Діти Закарпаття  тай  України в цілому, як уміють висловлюють свою підтримку  бійцям, що боронять нашу країну на Сході.