На перипетії (109)

«Бібліотеки – це скарбниці всіх багатств людського духу»

Г. Лейбніц

У «Затишку» у п’ятницю було дуже затишно

 На вшанування світлої пам’яті вбитого два роки тому в зоні АТО на Сході України молодого бійця-контрактника 128-ої гірсько-піхотної бригади Станіслава Кіша зібралося чи не все село.

Що таке  хрещення  і яке значення  воно має згідно Біблії?

Чи дійсно в такий спосіб, як пишуть історики,  християнство прийшло на береги Дніпра?

Що християнство принесло  людству, зокрема й Україні та як впливає на наше сьогодення?

Видовищний бардівський фестиваль у неділю, 24 липня, у місті над Тисою проходив уже вдруге, однак у оновленому форматі – у центральному міському парку виконавці авторських пісень та поезії збиралися вперше.

Четвер, 14 липня 2016 10:29

ХАРІНАМА

Додала

Вчора вранці мешканці Виноградова стали свідками незвичайного для міста видовища.  Центром пройшла весела процесія юнаків в білому та помаранчевому вбранні індуського стилю.

Гарна ідея пропаганди читання та літератури загалом.

«Рух русинів на Закарпатті не притісняють» –  зауважив Михайло Чухран. Адже видання офіційно зареєстроване, виходитиме 4 раз на рік й згідно слів засновників, з наступного року буде впроваджена підписка.

17 червня,  керівник літературно-мистецького об’єднання «Диво моє калинове» та районного відділення «МАЛІЖ», Марія Андріївна Конкіна організувала зустріч двох поколінь. Студенти  вищих навчальних закладів Виноградова стали свідками спогадів ветеранів війни.

Виноградівці долучилися до побиття українцями світового рекорду "Найбільший мовний урок у світі". Урок англійської мови провели в приміщенні Виноградівської центральної районної бібліотеки у суботу, 28 травня.