На перипетії (111)

Вівторок, 05 квітня 2016 12:55

МОЛИТВА ЗА МИР В УКРАЇНІ

Додала

"Майбутнє світло України ізринуло із забуття!
Воно живе, і вгору лине , і всім несе нове життя.
В нім дух безсмертності жеврінням воскрес із горя і пітьми,
Він всім несе весни проміння, і очищає сіре тління,
Щоби Божественним велінням у вічність знов повстали ми."

У Закарпаття надійшла дуже приємна, хвилююча і радісна новина.

Понеділок, 14 березня 2016 10:07

Велосипедна Європа від Івана Кіша

Додала

По деяким європейським містечкам треба подорожувати тільки велосипедом – так подумав молодий хлопець з Виноградівщини й не вагаючись став шукати однодумців в мережі  Інтернет. По той бік монітору, віднайшов собі супутницю й одного літнього дня  вони вирішили зустрітись у Барселоні.

…Де Севастополь? Де Закарпаття? Це Україна – два крила,

…Я йшов і плакав. Плакав сильніше ніж тоді, коли закривав брудними руками очі своєму мертвому рідному братику. Плакав гіркіше, ніж тоді, коли відірвало ноги моєму побратиму, який усе життя марив футболом. Я йшов і ридав, бо мої близькі, мої рідні вбивали все, за що ми воювали на Сході.

Вівторок, 26 січня 2016 13:41

СВЯТІСТЬ

Додала

В память Адальберта Ковача, Олександра Леврінца та усіх загиблих в зоні АТО

Розмова про безпеку, правильність вчинків, небажання вчитись… дітей  є запорукою виховної години класним керівником на батьківських зборах.

Понеділок, 11 січня 2016 21:14

Коли закінчиться війна

Додала

А все почалося з «Виноградівських Вогнів». Той випуск творчого додатку до районної газети вміщував в собі рецензію Марії Селехман/Конкіної на збірку поезій для воїнів АТО «З любов’ю до України».

Землею крокує рік Вогняної Мавпи. Його з нетерпінням чекали всі, особливо діти, позбавлені материнської ласки, обмежені в своїх можливостях, але не забуті, оточені постійною турботою держави і добрих людей.

Середа, 30 грудня 2015 16:48

Новорічний бал-маскарад

Додала

За вікном зима - час самих коротких днів і довгих ночей. Адже саме взимку до нас приходить Новий рік і разом з ним і «хвойний» радісний настрій щастя, змін, сподівань, яке несе з собою це всіма улюблене свято.