На перипетії (109)

Понеділок, 30 листопада 2015 18:08

Був і такий день в історії Виноградова

Додала

Я ніколи не любила історію, бо завжди вважала, що вона  написана кровю. Жадоба людської крові – страшна сила, сила, що породжує  почуття.

Щороку Малою академією наук України проводиться виставка-конкурс інноваційних проектів серед учнівської молоді «Майбутнє України».

Слава про молитвеника, цілителя і чудотворця святого Шарбеля (8 травня 1828 – 16 грудня 1898), монаха з Лівану, давно перетнула всі країни і континенти і рознеслося по всьому світу.

«Розглянувши Вашу заяву до міської ради з приводу отримання земельної ділянки для житлової забудови в м. Виноградів повідомляємо, що Ви взяті на облік для отримання земельної ділянки згідно поданої заяви за № 801»,- ось таку стандартну відповідь отримує мешканець Виноградова, якщо напише заяву на отримання землі.

Навіть не знаю з чого почати, певно, з кінця – розгляд питання суддя Рішко Ганна відклала на 6-те липня.

Порушення заборони (табу), як наслідок – кара. Й справді, публічна інформація у Виноградові стала певним культом, майже релігією… «Священне коло» судових справ починається з початку.

А починалося все з сайту Виноградівської міської ради, на якому мали бути опубліковані проекти рішень, рішення сесій і виконавчих комітетів. Та група активно налаштованих людей виявила, що усього цього немає. Наступні дії були такими:

Звернення в прокуратуру – результатів не дало;

1. Суддя Рішко Ганна відкриває судове засідання.

На цей раз, міськрада забезпечує явку в суді свого представника.

П'ятниця, 29 травня 2015 00:00

Останній дзвоник

Додала

Ось  і настав най очікуваний день усіх школярів – останній дзвоник.

Здавалось, тільки вчора було перше вересня, а вже сьогодні я купую квіти, одягаю форму і з усмішкою йду на шкільне подвір’я.

П'ятниця, 29 травня 2015 00:00

Виноградів. Гімназія. 29 травня...

Додала

Кожна мить життя суттєва і значима, бо в будь-якій із миттєвостей прослідковується людська самобутність, сенс, що окреслює сутність, як фактор існування у всесвіті. І нехай ми лише його малі часточки, але дуже значущі у подобі своїй і образі.