На перипетії (111)

П'ятниця, 24 жовтня 2014 00:00

Дай мені сили, Боже!

Додала

«Вона, як сонечко гріє своєю добротою всіх нас. Навіть, коли захворіла  та їхала в лікарню на всі ті болісні процедури, яких і дорослий боїться, всіх заспокоювала, що їй не боляче. Після невдалої пересадки казала, що все буде добре… Через те, що в Мирослави  немає обох нирок вона повинна проходити гемодіаліз кожен другий день, а це шість годин лежати і дивитися, як по трубках проходить власна кров…» – розказує родичка дівчинки на сцені Виноградівського Будинку Культури.

П'ятниця, 17 жовтня 2014 00:00

Журналіст і вибори

Додала

10 жовтня в Ужгороді відбулося тренінгове заняття журналістів з висвітлення парламентських виборів-2014.

Члени незалежної медіа-профспілки, які приїхали з Києва в якості тренерів: Юка Гаврилова та Олександр Тарасов запропонували до розгляду ряд питань, що визначають виборчий процес та роль ЗМІ у ньому.

Сьогоднішня сесія міськради зібрала 24-х депутатів.  Решта не з’явилась з різних причин, може, сезон не той, а може, питання сміття обертається повнотою бруду  до мешканців району. Все-таки  ситуація, що потребує чіткої траєкторії руху набула  свого певного початку. Та початок цей по іронії долі сіє сумніви у головах  турботливих  народних обранців.  В чому причина?

Довідка про стан здоров'я школяра не прив'язана до 1 вересня

Медики застерігають – без належної уваги дорослих за роки навчання в школі у дітей у 2,3 рази може зрости частота порушень гостроти зору, у 1,4 рази – порушення постави, у 3,8 рази частіше діагностується сколіоз, а також підвищується ризик захворіти на серцево-судинні недуги.

П'ятниця, 22 серпня 2014 00:00

Прозора бюрократія

Додала

Влада внутрішньо не готова до відкритості?

Колізія в законі, чи  існування демократії то є,  скоріше,  ілюзорний світ  ніж реальність?

Балансування   кількох не прописаних слів між правовими нормами, чи спекуляція  на приватності?

5 Серпня у Виноградівському районному суді проходило слухання по справі  «Про визнання відмови у наданні інформації незаконною».

Персональні дані осіб не є предметом зацікавленості у запиті

Хто його знає з якого часу почалася наша місцева «Санта-Барбара». Але те, що сценарій писав не простий народ,  вже точно.  Кому яка роль відведена у мильній опері  згодом дізнаємось і Бог  – суддя тим режисерам та акторам, але радує, що серії  вже не транслюються  у свідомості пересічних людей.  І це не рекламна пауза, це кінець  системи.

Рибна ловля, в наш час – один з найбільш масових та захопливих видів спорту. Вона об’єднує  людей різного віку, різного роду занять, допомагаючи близькому спілкуванню людини з природою.

День рибалки в Україні святкують у другу неділю липня, всесвітній день рибальства – 27 червня.

До одного з любителів половити рибку навідалась в гості.

«3 кілограми 500 грам щастя» у минулому номері, сподіваюсь, втішили і Вашу батьківську душу. А цього разу, як і обіцяла передаю розмову з завідувачем пологового відділення Виноградівської РЛ – Ольгою Сіладі.

Ну, не можу не зауважити  випадок про   який  усі ми почули в ТСН  - медикам не вдалося  врятувати ні матір ні її п’яту новонароджену  дитину. Трагедія сталася на Тячівщині.   Слідчі  прокуратури підозрюють лікарів  у неналежному виконанні професійних обов’язків. 

П'ятниця, 20 червня 2014 00:00

3 кілограми 500 грам щастя

Додала

Якщо маленькі пенсії та зарплати в конвертах нікого в Україні не дивують, а питаннями екології та вступом до вищих навчальних закладів цікавляться не всі й не кожного дня, то хворіють і лікуються практично всі громадяни. Пересічний українець на своєму гіркому досвіді знає, що значить лікуватися в Україні. В медичних закладах ліків не вистачає, харчування поганеньке, обладнання – якщо є – то часто застаріле.

Сторінка 8 із 8