Події (204)

Любов бере початок із прекрасного…Наповнює людину і робить її прекрасною, людина наповнює світ собою і теж робить його прекрасним. Наповнений красою світ, вабить інших і цим магічним колом вінчає людське життя.

«Старе-нове місто,   так сформулювала вечірні емоції подруга Валентина Костьо, день, вигрітий сонцем (п’ятниця 13), перейшов у вечір, ніби зі сходинки скочив на соломинку і поплив по течії річкою, у море, у океан… Мелодії. Фортепіано. Чотири руки…»

Розглядаючи роботи Олександра Певсе привезені для виставки, мене охопило відчуття спокою, яке наступає після певного часу всіляких, певно дріб’язкових, сум’ять і колотнеч. Коли ти вже здатний бачити чимось внутрішнім всі процеси життя. Живопис і графіка. Питаю: чому? Воно таке різне оте відображення: в кольорі і в ліногравюрі чи монотипії. М’яка, серпанково осяяна фарба на полотні розлита і сформована мастихіном і, майже безконтурно, показує зображення пейзажу чи архітектурної споруди.  Полотно завершене? Здається, ні. Ось порух вітру чи негода його миттю поміняє, воно знову буде мати іншу форму. Це постійне відтворення не відіграє ніякої ролі саме по собі. Воно акліматизоване у стерео грі.

Майже півтора року Михайло Чухран чекав на цю зустріч із своїми шанувальниками гумору та фіглів. І вибрав вдалий день – Міжнародний день друзів. Захотів з усіма  щиро поділитися своїми останніми напрацюваннями. І ось така нагода трапилася. Після тривалої перерви, пов’язаної з коронавірусом свій творчий звіт наш земляк приурочив крилатим, багато обіцяючим  словам «Все буде добре».

Федір Сільваші найпевніше той художник про яких кажуть: народився з пензлем.

Понеділок, 26 квітня 2021 18:48

Хвилина слави

Додала

«…Хай би це була Сороча премія і головна вимога до твору ставилася така: віра в Бога, любов до світу природи, до дерев і тварин; щоб письменник  словом малював, як художник барвою».

П'ятниця, 12 червня 2020 05:48

Шість версій графіки

Додала

Роботи шістьох виноградівських  художників склали виставку графіки, презентація якої відбулася днями у галереї угорського консульства в м. Берегово.

Жваве життя виставкової зали ІМПАСТО у Виноградові за трохи більш як шість років довело, що коли ти обираєш мистецтво, то воно обов’язково вибере тебе. Творчі процеси це завжди насолода, це завжди здивування, експерименти, нові ідеї. Воно мотивує до перетворень і перевтілень, збуджує цікавість, наповнює пустотні частинки нашої душі, плекає…Це завжди рух!

11 березня Виноградівська центральна районна бібліотека приймала творчого гостя – Володимира Шовкошитного.

Письменник, перекладач, кіносценарист, видавець, громадський і політичний діяч, доктор філософії, професор кафедри політології Міжнародної Кадрової Академії…

У міському будинку культури пройшов концерт-реквієм «Ми – пам’ятаємо». Зініціювали його ініціативна група громадських організацій міста Виноградів: студії «Panda» та «New Art», громадські організації «Vinohradіv», «Я чую з кохлеар», «Рух підтримки Закарпатських військових – Виноградів» та міський будинок культури. Захід був приурочений світлій пам’яті Небесної сотні та загиблим воїнам АТО.

Сторінка 1 із 15