КультЛабіринт (178)

Харизма з присмаком сучасності.

Стимул для розвитку культури мистецтва у свідомості пересічних виноградівців, малих виноградівчан та пооцінювачів мистецтва як такого.

Майстри Виноградівщини вкотре представляють вироби прикладного мистецтва в різних стилях.

Творчі роботи 55 художників Угорщини і Закарпаття об`єднала спільна тема – образ Матері Божої.

На протязі 4-ох липневих днів ці слова не сходили з вуст 383 маліжан – учасників XII Міжнародного фестивалю юних талантів України «Рекітське сузірє’я -2015», який тут проходив урочисто, піднесено, у патріотичному дусі.

Виставковий зал Музею народної архітектури і побуту в Ужгороді  липневим спекотним днем відкрив виставку яскравого, насиченого, колористичного живопису заслуженого художника України Василя Поповича.

Свято ковальського мистецтва та фольклорної музики у Закарпатському Лисичеві. Побувала вперше. Не шкодую. Моєму захопленню традицією передував атракціон закарпатськими дорогами...

Ясний, теплий день, усміхнене сонце, усміхнені дівчата...

Ярмарка  "Виноградівських пацьорок" набуває свого завершення. Сьогодні вони ще тут - у пасажі між вулицями Шевченка та Миру, але вже прокрадається ностальгія...

П'ятниця, 26 червня 2015 00:00

Чолом, Богдане!

Додала

Чолом, козаки! – вітався зі сцени, оживший образ отамана Запорізької Січі.

Субота, 20 червня 2015 00:00

Може справа у віночках?

Додала

20 червня. Субота. Дощ.

Жіночки з ГО «Виноградівські пацьорки» радують перехожих своїми усмішками.

Дівчат з «Виноградівських пацьорок» спека не лякає. Друга червнева субота, як вони знову у пасажі між вулицями Шевченка та Миру.