КультЛабіринт (178)

В просторій залі історико-краєзнавчого музею зараз незвично тихо. Крізь шибки вікон ранкове сонечко заглядає сюди. Зігріті його теплом птахи дружно озиваються співом, безперестанно цвірінькають, гомонять.

Напередодні свята Матері та традиційних травневих музичних днів у нашому місті, на «п’ятачку» між  четвертим, сьомим, десятим та чотиринадцятим будинками гарно озелененого житлового масиву вулиці Корятовича пройшов традиційний фестиваль дитячої пісні «Червона калина – символ України».

Вівторок, 11 квітня 2017 08:22

Дивосвіт писанки по-Виноградівськи

Додала

З 7 квітня в Виноградівському районному історичному музеї розгорнуто експозицію «Дивосвіт писанки».

В минулу неділю наше древнє місто відвідала творча фольклорна група  Mintha Zenekar з угорського міста Мішкольц.

П'ятниця, 24 березня 2017 16:03

Вогонь його поезії не згас

Додала

18-й раз Виноградівське районне об’єднання Всеукраїнське товариство «Просвіта» імені Тараса Шевченка у Виноградові організовує конкурс читців-декламаторів «Іду до тебе я, Тарасе».

Бентежна, безмежна, літаюча у варіаціях… така що не змушує, а пропонує вирватись із земного буденного та поринути мовчазною ходою у вищі світи – поезія. Ось така вона – поезія Здени Тесличко.

Понеділок, 13 лютого 2017 14:06

Серед історій Купідона

Додала

День усіх закоханих  –  свято, до якого можна ставитися по-різному чи то  з релігійної точки зору, чи то в узагальнених сучасних принципах.

Середа, 08 лютого 2017 21:01

«Я маленька, але – величина»

Додала

Маленький світ у мініатюрах маленької жінки простягнувся розміром в музейні експонати.

Друга світова війна призвела до появи в лексиконі нового слова «геноцид».  Наукова асоціація дослідників геноциду назвала ХХ ст. «століттям геноциду».

Ці морозні січневі дні надовго запам’ятаються нам усім. Під ногами гулко  порипував промерзлий сніг.