КультЛабіринт (178)

Зі святом вас, шановні майстри пензля і олівця! Хай на ваших палітрах ніколи не висихає фарба, а полотна завжди радують і вас, і глядачів.

Бібліотечний екскурс, таємниця неіснуючого  будинку на розі вулиць Миру та Борканюка, зустріч з місцевими авторами та  творчою молоддю  Виноградова, а на останок – КІНОЗАЛ. Ось таким видався вечір у «Бібліотечних сутінках».

 

Кожний політичний діяч повинен мати гуманітарну освіту. Позаяк, гуманітарне знання — космополітичне, воно передбачає пріоритетність загальнолюдського над класовим, інтернаціонального над національним.

П'ятниця, 16 вересня 2016 07:18

Свято творчості від Ольги Гал

Додала

У Виноградівському історичному музеї відкрилася персональна виставка Ольги Гал.

Єдина національна свідомість. 

Об'єднана свідомість українців – ось фактори, що забезпечують існування української нації як цілісного явища.

Всеукраїнський фестиваль «Карпатський пегас» (проект Спілки письменників України) вдруге відбувся на Виноградівщині. Письменники з різних міст України знайомилися з родзинками краю, організовували майстер-класи для юних талантів.

Із творчістю двох наших земляків Петра Матія та Василя Густі виноградівці добре обізнані. Майже щороку з Ужгороду навідуються до рідних місць. І кожного разу звітують перед своїми шанувальниками, розповідаючи про ужинок своїх нових творчих доробок. 

У плині часу, десь там за призмою людської свідомості щомиті народжується нова зірка. Сходження сяйва та його відблиску не може не зачіпати тут, на Землі.

Середа, 24 серпня 2016 13:49

Народжені бути вільними

Додала

Впродовж 25-ти років вільної України чи доводилось нам, українцям, переосмислювати суть  слова НЕЗАЛЕЖНІСТЬ?

На скільки глибоко ми несемо в собі розуміння БАТЬКІВЩИНА?

Чи існує визначення ДЕРЖАВА без політичного забарвлення, як уособлення суспільної  думки, слова та дії, що приводить до формування НАЦІЇ?

Василь Кузан знайшов себе, як автора, у новій формі художнього письмена – роман.