КультЛабіринт (170)

Четвер, 19 травня 2016 11:55

Ой коси, коси ви мої …

Written by

Про традиційне народне вбрання волохів Виноградівського району написано не так вже й багато.  З великим трепетом відносяться до старовини жителі сіл Хижа, Черна, Новоселиця.

Середа, 18 травня 2016 13:51

Графіка гачкованого павутиння

Written by

В районному історичному музеї представлений творчий доробок майстрині Попович Христини.

Жаданим гостем вихованців Виноградівського ВПУ-34 недавно став провідний етнограф і фольклорист народнопоетичної творчості Срібної Землі, автор майже сотні книг, ювіляр Іван Хланта.

...я музика, твоя музика, музика генія. Геніальна музика. Розгорни мене скрипкою, я так хочу і фортепіано також, і флейтою… Розгорни мене диханням нот на чистому аркуші паперу…

Християнство із забороненого перейшло в обережно дозволене, а згодом і до офіційно визнаного.

Пятничний полудень 15 числа місяця квітня ознаменувався сміхом.

У пору буйного цвітіння заворожуючих магнолій, пахучих конвалій, екзотичних японських сакур та п’янкого бузку древній Севлюш відвідав найпопулярніший у нашому краї творчий колектив Закарпатської обласної філармонії «Угорські мелодії».

Виставкова зала ІМПАСТО відкрила ретроспективну виставку живописних та графічних робіт Петра Коцана. Художник вперше зважився показати свій творчий доробок виноградівцям.

Один сказав: Так темно навкруги!

Замовкніть всі! Я знаю достеменно –

В тій темряві повсюди вороги

Чатують нас!” І закопав знамено.

У якій «точці» знаходиться людина між політикою та культурою, якщо життя вважати відрізком, що має визначені початок та кінець?