КультЛабіринт (178)

У пору буйного цвітіння заворожуючих магнолій, пахучих конвалій, екзотичних японських сакур та п’янкого бузку древній Севлюш відвідав найпопулярніший у нашому краї творчий колектив Закарпатської обласної філармонії «Угорські мелодії».

П'ятниця, 25 березня 2016 18:13

Живописні епізоди Петра Коцана

Додала

Виставкова зала ІМПАСТО відкрила ретроспективну виставку живописних та графічних робіт Петра Коцана. Художник вперше зважився показати свій творчий доробок виноградівцям.

Один сказав: Так темно навкруги!

Замовкніть всі! Я знаю достеменно –

В тій темряві повсюди вороги

Чатують нас!” І закопав знамено.

У якій «точці» знаходиться людина між політикою та культурою, якщо життя вважати відрізком, що має визначені початок та кінець?

Сцена Виноградівського будинку культури заблищала новизною.

Четвер, 10 березня 2016 16:49

Стара казка на новий лад

Додала

Випускники Ужгородського коледжу дебютували у Виноградові.

Жіночки з ГО "Виноградівські пацьорки" "забарвили" ярмаркою ручних виробів пасаж між вулицями Шевченка та Миру.

Розпочинаючи однойменною піснею  «Коли закінчиться  війна» на одному подиху крізь прискіпливі погляди гостей до пристрасті в «Я божеволію» та легкості «Виноградівських Вогнів».

…а ти просто зупинися та поринь у мить пісенної лірики.  На одному диханні в безпечності, затишку, усмішок, радості, блиску очей і сліз – діти плакали… 

Учасник шоу «Україна має талант», керівник естрадної студії «Водограй»,  буковинський волонтер Святослав Край  представляє на Виноградівщині концертний  тур «Гордімося друзі, що ми українці».