КультЛабіринт (178)

Від харизми до музичного простору через синтез креативу  та народності.

12 грудня у великому залі Закарпатської обласної філармонії проходив Третій тур (Фінал) юнацького конкурсу класичної музики імені Бейли Бартока «ВІРТУОЗИ».

Субота, 05 грудня 2015 14:53

Дизайнери теплого настрою

Додала

Різдвяний ярмарок триває у Виноградові. Вже звичне місце пасажу між вулицями Шевченка та Миру займають дівчата з ГО «Виноградівські пацьорки».

«Його пам’ятають як людину з добрим серцем, готовим завжди й кожному допомогти і порадити.

Цікава ідея осяяла голову Валентини Горнецкі. На прикінці зими 2015 року ідея набула означення в розумінні проекту трьох жінок.

Середа, 07 жовтня 2015 20:56

Віртуоз

Додала

У буднях і риториці дня, серед часу пустель в міражі, вириваючи тінь із-за сонця в півночі чуєш сни, бачиш музику в очі.

Середа, 07 жовтня 2015 20:18

Повторно про неповторне

Додала

Зовсім недавно у Виноградові Юрій Мельник презентував свою першу збірочку поезій «Йди до мене». З нетерпінням чекали презентації шанувальники творчості Юрія Мельника і  в рідній йому Іршаві. І ось ця зустріч мала відбутися.

 «Для вуличного музиканта не настільки важливо чи кидають гроші, але надто важливо чи слухають  твою музику,  граю для того, аби подарувати людям настрій та відчуття хорошої музики.

У колі друзів, знайомих та звичайнісіньких пооцінювачів поезії Юрій Мельник презентував дебютну книжку «Йди до мене».

«Під кордоном між Словаччиною й Україною виявлено оснащений залізницею потаємний тунель завдовжки 7 футбольних полів, а в ньому понад два з половиною мільйони контрабандних сигарет   повідомив словацький уряд. Поліція заявляє, що тунель міг використовуватися  для нелегального перевезення людей»

Епіграф до роману Андрія Любки «Карбід»