КультЛабіринт (172)

Середа, 07 жовтня 2015 20:18

Повторно про неповторне

Додала

Зовсім недавно у Виноградові Юрій Мельник презентував свою першу збірочку поезій «Йди до мене». З нетерпінням чекали презентації шанувальники творчості Юрія Мельника і  в рідній йому Іршаві. І ось ця зустріч мала відбутися.

 «Для вуличного музиканта не настільки важливо чи кидають гроші, але надто важливо чи слухають  твою музику,  граю для того, аби подарувати людям настрій та відчуття хорошої музики.

У колі друзів, знайомих та звичайнісіньких пооцінювачів поезії Юрій Мельник презентував дебютну книжку «Йди до мене».

«Під кордоном між Словаччиною й Україною виявлено оснащений залізницею потаємний тунель завдовжки 7 футбольних полів, а в ньому понад два з половиною мільйони контрабандних сигарет   повідомив словацький уряд. Поліція заявляє, що тунель міг використовуватися  для нелегального перевезення людей»

Епіграф до роману Андрія Любки «Карбід»

«Кришталеві грона»  у дзенькоті творчого звучання відіграли свій 17 рік. Насичена конкурсна програма, спілкування учасників, і вже певно, для них незабутні дні проведені у Виноградові.

Обидва гран-прі залишились в категорії «Вокал». І володарями стали – Назарій Яцишин з Івано-франківська та Ванесса Стойка з Виноградова.

"Будні сучасного українського класика"

Літературний фестиваль «Карпатський Пегас» претендує на найкращу премію в країні, принаймні, так наголошує голова конкурсного  журі Василь Кузан. Власне, він є одним з ініціаторів проведення фестивалю саме на Закарпатті, саме  у Виноградові.

Боже великий, єдиний,

Нам Україну храни,

Волі і світу промінням

Ти її осіни.

 

Дівчата з «Виноградівських пацьорок»  знову зайняли місце у виноградівському пасажі між вулиць Шевченка і Миру. На сьогоднішній ярмарці можна було побачити патріотичні браслетики, жовто-блакитні кульки, прапорці. Отже, приурочена до Дня незалежності України ярмарка відбулась.

Харизма з присмаком сучасності.

Стимул для розвитку культури мистецтва у свідомості пересічних виноградівців, малих виноградівчан та пооцінювачів мистецтва як такого.

Майстри Виноградівщини вкотре представляють вироби прикладного мистецтва в різних стилях.