КультЛабіринт (170)

У колі друзів, знайомих та звичайнісіньких пооцінювачів поезії Юрій Мельник презентував дебютну книжку «Йди до мене».

«Під кордоном між Словаччиною й Україною виявлено оснащений залізницею потаємний тунель завдовжки 7 футбольних полів, а в ньому понад два з половиною мільйони контрабандних сигарет   повідомив словацький уряд. Поліція заявляє, що тунель міг використовуватися  для нелегального перевезення людей»

Епіграф до роману Андрія Любки «Карбід»

«Кришталеві грона»  у дзенькоті творчого звучання відіграли свій 17 рік. Насичена конкурсна програма, спілкування учасників, і вже певно, для них незабутні дні проведені у Виноградові.

Обидва гран-прі залишились в категорії «Вокал». І володарями стали – Назарій Яцишин з Івано-франківська та Ванесса Стойка з Виноградова.

"Будні сучасного українського класика"

Літературний фестиваль «Карпатський Пегас» претендує на найкращу премію в країні, принаймні, так наголошує голова конкурсного  журі Василь Кузан. Власне, він є одним з ініціаторів проведення фестивалю саме на Закарпатті, саме  у Виноградові.

Боже великий, єдиний,

Нам Україну храни,

Волі і світу промінням

Ти її осіни.

 

Дівчата з «Виноградівських пацьорок»  знову зайняли місце у виноградівському пасажі між вулиць Шевченка і Миру. На сьогоднішній ярмарці можна було побачити патріотичні браслетики, жовто-блакитні кульки, прапорці. Отже, приурочена до Дня незалежності України ярмарка відбулась.

Харизма з присмаком сучасності.

Стимул для розвитку культури мистецтва у свідомості пересічних виноградівців, малих виноградівчан та пооцінювачів мистецтва як такого.

Майстри Виноградівщини вкотре представляють вироби прикладного мистецтва в різних стилях.

Творчі роботи 55 художників Угорщини і Закарпаття об`єднала спільна тема – образ Матері Божої.

На протязі 4-ох липневих днів ці слова не сходили з вуст 383 маліжан – учасників XII Міжнародного фестивалю юних талантів України «Рекітське сузірє’я -2015», який тут проходив урочисто, піднесено, у патріотичному дусі.