Угочанський КВЕСТ (72)

 «Угочанський КВЕСТ» -  рубрика де Ви зможете  дізнатись багато цікавого про особливості Краю, Визначні місця, Етнографічну і Сакральну спадщину та Туристичні принади Виноградівщини, в минулому відому, як Угочанщина.

Вівторок, 23 травня 2017 11:09

етно look Виноградівщини

Written by

В мережі з’явилось відео святкового етно-вбрання з Виноградівського району, яке знято в рамках проекту #СПАДОК, де представлені 16 роликів, з жіночими святковими національними костюмами, характерними певним регіонам України в XIX-XX століттях.   

Понеділок, 05 грудня 2016 15:00

Новорічний ярмарок

Written by

Один з перших цього року новорічних ярмарків на Закарпатті, вже розпочав свою роботу в місті Виноградів

Четвер, 01 вересня 2016 13:19

Євреї Севлюша

Written by

   Синагога в Севлюші (м.Виноградів) почала будуватись в 1874 р. за ініціативи рабина Клайна, йому ж належав великий двір і прилегла територія. Будівлю можна віднести до стилю еклектизм, де на фасаді були декоративні елементи,карнизи та фігурні вікна.

   Виноградівський районполіетнічний та полікультурний край, що увібрав в себе багатство побуту та традицій різних національностей, які проживають тут. Оцінити це різноманіття можна в музейах району, що широко та яскраво продемонструють вам спадщину, що залишили нам наші предки.

 

   Унікальна та неповторна Боржавська вузькоколійка вже кілька років функціонує на територіях Виноградівського та Іршавського районів. Саме по ній, вкінці XIX початку XX ст., з Закарпаття до Австро-Угорської імперії перевозились значні об’єми сільськогосподарської та промислової сировини та продукції, зокрема здійснювалась доставка деревини з карпатських лісів на деревообробні підприємства Європи.

Вітаємо на Виноградівщині!

Коротко про екскурсійні маршрути Виноградівщини

Квітучий край!

Повниться природними скарбами Виноградівщина!

Від храму до храму... про найцікавіші сакральні споруди Виноградівщини!

Сторінка 1 із 6