Світлана Кедик

Світлана Кедик

Я нестандартна   у творчих особливостях, люблю писати символами, інколи – словами. Можу звісно і знаками, але то не ієрогліфи, а мова Боже Вільної, хто ж мене  тоді зрозуміє? Дуже хочу обійняти Любов’ю весь Всесвіт, отак взяти на руки, як малу дитинку, заколихати, заспівати… і сказати – все у нас буде добре. Живу, радію життю та дарую радість іншим. В 2012 році вийшла друком  книга жіночих одкровень  «Світ Добра». 2013 року «Світ Добра» був інсценізований в рамках творчого вечору.

Свого паперового втілення чекають кілька збірок для дорослих та дітей...

 

 

Винуватець мого епосу завтра (16 серпня 2021-го) розміняє щостий десяток життя. Монета, звісно, нелегка, але надто важлива в усвідомленні себе у світі та світу в собі. Я не берусь судити яким він був, є, чи буде, Василь Васильович і сам, певно,  цього не знає.

«Старе-нове місто,   так сформулювала вечірні емоції подруга Валентина Костьо, день, вигрітий сонцем (п’ятниця 13), перейшов у вечір, ніби зі сходинки скочив на соломинку і поплив по течії річкою, у море, у океан… Мелодії. Фортепіано. Чотири руки…»

Понеділок, 02 серпня 2021 19:03

Предтеча

Передрікаю спокій. Смирення паводку, що суне силою розради з небес. Земля уповає на воду. Вода очищення лине відстанями з часу розділивши простір на «до» і «після». Невгамовна дикість врешті опанує хвилі спотикання осівши на мілину розуміння Предтечі. Івани і Павли… і навіть Юда заслужено відпочинуть на витавруванім нерозумінням Слові, бо паводок з вогню, і паче омиваючи, очищає незгоди з Богом – молюся.

Вівторок, 06 липня 2021 16:34

Я єсмь

Ніч збовтує пестощі раю з примарами дня. Примари обперезані полудневим дощем та запахом свіжості. Ото запливають хвилею у ніздрі, наче запах свіжо спеченого маминого пирога. Потайки снують місце спокуси для майбутнього смаку, щойно відкусиш шмат, щойно м’якуш звабить рецептори язику та підвісить в екстазі очікування насолоди. І більше нічого.

Четвер, 01 липня 2021 13:01

відрікаюсь

Скорбота втраченого за неіснуючим…

Мій розум насміхається з мене, то лівою, то правою півкулею затирає спогади не мого життя і провокує згадувати себе у чужому єстві – від тварини до людини.

Заклади культури – найбільш уразливі в часи реформ. Скажімо, бібліотечна мережа області зазнала відчутного удару в 2005 – 2006 роках, коли чиновники всіх рівнів узялися «оптимізувати» цю сферу. Результати були різними: в Хусті й районі це завдало значних втрат, на Виноградівщині тоді вдалося зберегти існуючі книгозбірні. Але зараз бібліотекарі готуються до найгіршого – масового звільнення, скорочення мережі, переформатування системи. Під приціл потрапляють і будівлі. Наприклад, Виноградівська райбібліотека для дітей знаходиться в дуже привабливому з комерційної точки зору місці. Словом, попереду чимало загроз, але, можливо, й перспектив. Про долю культури взагалі й бібліотек зокрема розмовляємо з письменницею й працівником Виноградівської ЦБС Світланою Кедик.

Неділя, 27 червня 2021 06:33

Етимологія щастя

«Етимологія щастя» — вільний стиль, вільної жінки у вільному слові вільної думки.
Читається чуттєво, але не занадто (бо занадтих речей не буває).
Викликає відчуття потіхи та радості.
Народжує Бога в душі — запалює  Любов’ю.
У такому стані хочеться жити, радіти життю та дарувати радість іншим.
«Етимологія щастя» — літературний посібник для чоловіків  та жінок. Не вчить, а дозволяє відкривати себе один для одного у щемких митях душевного затишку та  духовного піднесення. Читач буде вражений тонкою жіночою філософією.

«Роботи відображають унікальний авторський стиль і мають власну неповторну ауру, яка змушує зупинитися, вгледітися, задуматися, зосередитися, проаналізувати…» – саме такий контекст ви знайдете читаючи замітку від Національного музею-заповіднику українського гончарства в Опішному, і мова йде про «талановиту мисткиню з Закарпаття» (цитата) – Валентину Костьо.

Неділя, 06 червня 2021 16:24

Замальовки художніх емоцій

6-й недільний червневий день. Місце дислокації – «Імпасто» /парк Перені.

Неділя, 30 травня 2021 09:18

Світлана Кедик

КЕДИК СВІТЛАНА ВАСИЛІВНА (народилася 24 січня 1981 року поблизу міста Виноградів) – українська письменниця, авторка поезій з вишуканим присмаком еротизму, філософських есе та прозових творів, казок для дітей.

Дипломантка конкурсу Коронація слова 2011 в номінації «Романи» за збірку казок "Зірочка".

Лауреатка "Сорочої премії" ім. Петра Сороки (2021) в номінації "Денникова проза" за книгу "Етимологія щастя"

Засновниця та редакторка культурно-мистецького інет-видання "Виноградівські Вогні"


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vinvogni/domains/vinvogni.com.ua/public_html/components/com_k2/templates/default/user.php on line 260
Сторінка 1 із 47