Світлана Кедик

Світлана Кедик

Я нестандартна   у творчих особливостях, люблю писати символами, інколи – словами. Можу звісно і знаками, але то не ієрогліфи, а мова Боже Вільної, хто ж мене  тоді зрозуміє? Дуже хочу обійняти Любов’ю весь Всесвіт, отак взяти на руки, як малу дитинку, заколихати, заспівати… і сказати – все у нас буде добре. Живу, радію життю та дарую радість іншим. В 2012 році вийшла друком  книга жіночих одкровень  «Світ Добра». 2013 року «Світ Добра» був інсценізований в рамках творчого вечору.

Свого паперового втілення чекають кілька збірок для дорослих та дітей...

 

 

У будні і свята ця миловидна жінка прокладає свою мистецьку стежину до дитячих душ. Найкраще про неї сказала колишня її вихованка, заслужена артистка України Надія Копча: «Люблю її, як рідну маму. Це вона дала мені «перші нотки», які покликали мене у тривалу і далеку дорогу, підвели до Олімпу творчих здобутків і слави…». У цих словах уся вона, проста і звичайна жінка, викладач Виноградівської дитячої школи мистецтв імені Бейли Бартока Людмила Юріївна Зима, яка живе у чарівному світі музики, що надійно злився з її життям.

Четвер, 14 жовтня 2021 16:50

Коли мова йде про бібліотеку

Як вам такий бренд – «бібліотека – територія співтворення, залучення та порозуміння, культурного дозвілля»? Інакшими словами – батьки та діти отримають дружнє та комфортне середовище для культурного відпочинку.

Вівторок, 05 жовтня 2021 18:38

В його полотнах – відгомін життя

«…У світі є дві речі, які безмежні:

Всесвіт і людська тупість.

В першому – я до кінці не впевнений,

в другому варіанті я цілком переконаний…» 

Альбе́рт Эйнште́йн, физик-теоретик.

Я не хочу говорити про долю, бо долю собі він створив сам. І на цьому крапка.

Хист чи бажання?

Муза чи наполеглива праця над собою?

Автентика чи першоджерело особистісних рис?

Винуватець мого епосу завтра (16 серпня 2021-го) розміняє щостий десяток життя. Монета, звісно, нелегка, але надто важлива в усвідомленні себе у світі та світу в собі. Я не берусь судити яким він був, є, чи буде, Василь Васильович і сам, певно,  цього не знає.

«Старе-нове місто,   так сформулювала вечірні емоції подруга Валентина Костьо, день, вигрітий сонцем (п’ятниця 13), перейшов у вечір, ніби зі сходинки скочив на соломинку і поплив по течії річкою, у море, у океан… Мелодії. Фортепіано. Чотири руки…»

Понеділок, 02 серпня 2021 19:03

Предтеча

Передрікаю спокій. Смирення паводку, що суне силою розради з небес. Земля уповає на воду. Вода очищення лине відстанями з часу розділивши простір на «до» і «після». Невгамовна дикість врешті опанує хвилі спотикання осівши на мілину розуміння Предтечі. Івани і Павли… і навіть Юда заслужено відпочинуть на витавруванім нерозумінням Слові, бо паводок з вогню, і паче омиваючи, очищає незгоди з Богом – молюся.

Вівторок, 06 липня 2021 16:34

Я єсмь

Ніч збовтує пестощі раю з примарами дня. Примари обперезані полудневим дощем та запахом свіжості. Ото запливають хвилею у ніздрі, наче запах свіжо спеченого маминого пирога. Потайки снують місце спокуси для майбутнього смаку, щойно відкусиш шмат, щойно м’якуш звабить рецептори язику та підвісить в екстазі очікування насолоди. І більше нічого.

Четвер, 01 липня 2021 13:01

відрікаюсь

Скорбота втраченого за неіснуючим…

Мій розум насміхається з мене, то лівою, то правою півкулею затирає спогади не мого життя і провокує згадувати себе у чужому єстві – від тварини до людини.

Заклади культури – найбільш уразливі в часи реформ. Скажімо, бібліотечна мережа області зазнала відчутного удару в 2005 – 2006 роках, коли чиновники всіх рівнів узялися «оптимізувати» цю сферу. Результати були різними: в Хусті й районі це завдало значних втрат, на Виноградівщині тоді вдалося зберегти існуючі книгозбірні. Але зараз бібліотекарі готуються до найгіршого – масового звільнення, скорочення мережі, переформатування системи. Під приціл потрапляють і будівлі. Наприклад, Виноградівська райбібліотека для дітей знаходиться в дуже привабливому з комерційної точки зору місці. Словом, попереду чимало загроз, але, можливо, й перспектив. Про долю культури взагалі й бібліотек зокрема розмовляємо з письменницею й працівником Виноградівської ЦБС Світланою Кедик.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vinvogni/domains/vinvogni.com.ua/public_html/components/com_k2/templates/default/user.php on line 260
Сторінка 1 із 48