Мар'яна Марушка

Мар'яна Марушка

"Слід пам'ятати, що в театрі людського життя роль глядача відведена лише Богові і ангелам." Френсіс Бекон

Фінансова грамотність  –  запорука успішної громади

Що є спільним для різних людей в українському суспільстві? – це є незалежність країни, свобода, економічний стан.

24 квітня  у читальній залі Виноградівської центральної районної бібліотеки  ГО «Спілка угорських бібліотекарів Закарпаття» проведено засідання  за «круглим столом» «Посилення правової спроможності громад»  у рамках реалізації громадською організацією проекту «Сільським громадам - належний рівень правової допомоги».

П'ятниця, 05 травня 2017 07:20

110 рік пам’яті Ірини Вільде

«Я народилася в травні. На сам Великдень. І моя мати, що походить зі знімченої польської родини, розумна жінка із шляхетним профілем, завсіди каже про мене, що дитина, яка народилася в неділю — щаслива дитина.»

П'ятниця, 11 листопада 2016 11:19

Осінь по-дитячому

9 листопада в дошкільному закладі № 8 м. Виноградова пройшло свято Осені. 

26 вересня за ініціативи пункту Європейської інформації який діє при Виноградівській центральній районні бібліотеці було організовано та проведено флешмоб «Україна читає по Європейськи», присвячений Дню Європейських мов. 

Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках.

24 лютого працівники Виноградівської ЦРБ відвідали дитячий дошкільний навчальний заклад №8  з метою реалізації соціокультурного проекту «Вся Україна читає дітям»

Вівторок, 23 лютого 2016 08:21

Нові книги

Виноградівська централізована бібліотечна система систематично  отримує  нові  надходження  літератури.

Карпатська Україна - каталізатор національного пробудження

         Уся велика історія українського народу пронизана боротьбою за державність, за побудову Української Самостійної Соборної Держави. Особливо напруженою та трагічною була ця боротьба в ХХ столітті. Адже, як сказав С. Петлюра: „Шлях звільнення кожної нації густо кропиться кров’ю. Нашої — так само. Кров’ю чужою і своєю. Ворожою і рідною”. Саме однією з таких героїчних сторінок нашої історії є проголошенням самостійності Карпатської України 14 березня 1939 року в м. Хусті.