Субота, 17 червня 2017 09:38

Оргкомітет літературної студії LITERRA

Автор

Літературна студія «LITERRA» – створена авторами Виноградівщини впродовж минулого року. Остаточної визначеності набула у квітні 2017-го. Не виокремлюючи між собою учнів та вчителів, адже кожен автор по-своєму особистість, об’єдналися в прагненні самовиразу, самоаналізу, в пошуках шляхів реалізації творчих тенденцій.

Співзасновники   ГО «Літературна студія LITERRA» представляють Оргкомітет літстудії. До його складу входять:

Світлана Кедик – бібліотекар Виноградівської ЦРБ, власник та редактор культурно-мистецького інет-видання «Виноградівські Вогні». Авторка прозових, поетичних творів та  казок для дітей. Дипломант конкурсу «Коронація слова 2011» за цикл казок для дітей «Зірочка». З виданого збірка поезій «Світ Добра».

Василь Горват – за фахом філолог. Журналіст, публіцист, автор фантастичної прози "Великий похід" і поетичної збірки “Сьогодні опівночі у Виноградові тихо-тихо завив вовк”.

Валентина Костьо – художниця, керуюча виставкової зали ІМПАСТО. Казкарка, пише поезію для дорослих. Друком вийшли збірки оповідок для дітей «Намистинки» та «Відчуття щастя».

Здена Тесличко – музикант за професією. Грає на двох інструментах: фортепіано і кельтській арфі. Викладач  Виноградівської дитячої школи мистецтв  імені Бели Бартока. Пише поезію та прозу. Має видані дві збірки:  «Зазеркалье слов» та «без гравітації». Учасниця багатьох концертів та фестивалів, переможниця ряду літературних конкурсів (ім. Ілони Зріні та Імре Текелі на фестивалі середньовічної культури в Закарпатті, увійшла до списку фіналістів "Cмолоскипу" та конкурсу авангардної поезії ім. Біденка)

 

 

 

 

Світлана Кедик

Я нестандартна   у творчих особливостях, люблю писати символами, інколи – словами. Можу звісно і знаками, але то не ієрогліфи, а мова Боже Вільної, хто ж мене  тоді зрозуміє? Дуже хочу обійняти Любов’ю весь Всесвіт, отак взяти на руки, як малу дитинку, заколихати, заспівати… і сказати – все у нас буде добре. Живу, радію життю та дарую радість іншим. В 2012 році вийшла друком  книга жіночих одкровень  «Світ Добра». 2013 року «Світ Добра» був інсценізований в рамках творчого вечору.

Свого паперового втілення чекають кілька збірок для дорослих та дітей...

 

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.