Субота, 17 червня 2017 08:13

Літературна студія LITERRA

Автор

Літературна студія LITERRA – творча спільнота авторів Винорадівщини

Об’єднуючи духовні орієнтири в прагненнях самовиразу, віднаходиш шляхи самореалізації у творчих тенденціях. Непереможна сила слова, що втамовує холод і голод і біль… радує у відчутті щастя  нестримним бажанням поділитись з собою та світом назовні – за межами власної душі. Там за межами власної душі є ІНДИВІДИ. Вони слухають і чують, розуміють та сприймають, сприймають таким як ТИ є. Твоє «Я» у колі людей, які працюють зі СЛОВОМ набуває визначення самоаналізу та критичного погляду…

Літературна студія LITERRA – це коло пооцінювачів художнього слова; коло творчих новаторів; коло ентузіастів… покликаних творити світ у собі, а отже – нову реальність.

ЯКЩО ТИ НОСИШ В СОБІ ДУХ ТВОРЧОГО ЕКСПЕРИМЕНТАТОРА – ПРИЄДНУЙСЯ.

Наші зустрічі сповнені домашнього затишку та душевного тепла навчають, розвивають, дають відчуття творчого задоволення… знайомлять з новими іменами та новинками сучасної літератури.

 

Згідно СТАТУТУ Літературна студія  «Literra» об’єднує талановитих людей  району – письменників, поетів та пооцінювачів художнього слова, знаходить талановиту молодь, яка пише вірші  і прозу для спілкування та обміну думками, удосконалення знань в галузі літератури.

Діяльність студії ґрунтується на добровільній основі та принципах   демократії, законності, гласності, гуманізму, рівноправності всіх її учасників, персональній відповідальності учасників студії за доручену справу.

Студія у своїй діяльності керується Конституцією України, законом України «Про об’єднання громадян» та іншими нормативно-правовими актами України, а також Статутом.

Повне найменування  – громадська організація  «Літературна студія Literra», скорочене – ГО «Літературна студія Literra».

Місцезнаходження:  м.Виноградів, вул.Борканюка,1 (Центральна районна бібліотека).

Організація є непідприємницьким товариством, основною метою якого не є одержання прибутку. Організація вільна у виборі напрямків своєї діяльності та діє на засадах добровільності, самоврядності, вільного вибору території діяльності, рівності перед законом, відсутності майнового інтересу її учасників, прозорості, відкритості та публічності.

Основною метою діяльності літературної студії є творча самореалізація  її учасників, підтримка творчої молоді, популяризація читання, сприяння розвитку різножанрової літератури.

Основними завданнями та напрямками діяльності є об’єднання зусиль та творчих інтересів   пооцінювачів художнього слова з метою досягнення спільних цілей відповідно до мети діяльності студії; регулярне знайомство з літературою різних жанрів, що з’являються на книжковому ринку; розширення світогляду, створення осередку спілкування, проведення змістовного дозвілля; сприяння видавництву  та поширенню творів місцевих авторів, популяризація творів та їх авторів.

Серед форм роботи літературної студії Literrа є зібрання її учасників  та постійні прямі контакти між ними; спільне обговорення питань діяльності літстудії; безпосередня робота учасників над підготовкою та випуском регіонального літературного альманаху/антології, що вміщуватиме доробки місцевих митців. Також учасники працюють над створенням соціальної реклами спрямованої на виконання статутних завдань літстудії. Мають можливість розміщувати  свої творчі роботи на сторінках культурно-мистецького інет-видання «Виноградівські Вогні».

Учасником літстудії може бути особа, яка виявила своє бажання до активної творчої праці.

Літературна студія «Literra» має свій регламент діяльності – засідання проводяться один раз на місяць (четверта неділя місяця).

Загальне керівництво діяльності літстудії здійснює Оргкомітет літстудії.

Учасник літстудії має право брати участь у формуванні Оргкомітету, обирати  і бути обраним до його складу (вільний вступ  і вихід).

Світлана Кедик

Я нестандартна   у творчих особливостях, люблю писати символами, інколи – словами. Можу звісно і знаками, але то не ієрогліфи, а мова Боже Вільної, хто ж мене  тоді зрозуміє? Дуже хочу обійняти Любов’ю весь Всесвіт, отак взяти на руки, як малу дитинку, заколихати, заспівати… і сказати – все у нас буде добре. Живу, радію життю та дарую радість іншим. В 2012 році вийшла друком  книга жіночих одкровень  «Світ Добра». 2013 року «Світ Добра» був інсценізований в рамках творчого вечору.

Свого паперового втілення чекають кілька збірок для дорослих та дітей...

 

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.