Неділя, 23 квітня 2017 11:16

Виноградівська «Literra» в Ужгороді

Автор
Виноградівська «Literra» в Ужгороді Виноградівська «Literra» в Ужгороді

Наприкінці минулого тижня, п’ятничним вечором (21.04.2017), учасники студії «Literra» провели «Поетичний реферанс» в Ужгороді.

Творча зустріч авторів Виноградівщини та представників спілки письменників Закарпаття (на запрошення яких приїхали студійці) мала місце бути в читальній залі бібліотеки ім..Ф.Потушняка.

Етюди особистісної творчості представили: Василь Горват, Здена Тесличко, Валентина Костьо, Михайло Чухран та  Світлана Кедик (власне, я).

Заявлена, напередодні, гостями програма втілилась в ілюстративних читаннях, адже кожен твір був виокремлений не лише авторським стилем написання, а й фоновими заставками.

Музичні інтермедії та  лірична вистава, виноградівчан опинились поза кадром сприйняття, залишивши по собі шлейф загадкової проникливості ужгородців…

І вже за дві години головна книгозбірня області назавжди зачинила у своїх стінах відголоси поетів та прозаїків, чи то теперішніх, чи то майбутніх (не важливо), проте тих, які несуть щирість та справжність у Слові. Адже чуттєвість авторських експромтів завжди віднаходить вдячного  Слухача/Читача в часі та просторі.

 

Довідково:

Літературна студія «LITERRA» – творча спільнота авторів Виноградівщини.

Літературна студія «LITERRA» – створена авторами Виноградівщини впродовж минулого року. Остаточної визначеності набула у квітні 2017-го. Не виокремлюючи між собою учнів та вчителів, адже кожен автор по-своєму особистість, об’єдналися в прагненні самовиразу, самоаналізу, в пошуках шляхів реалізації творчих тенденцій.

Це коло пооцінювачів художнього слова; коло творчих новаторів; коло ентузіастів… покликаних творити світ у собі, а отже – нову реальність. Принаймні для себе.

Щомісячні зустрічі сповнені креативу та разом з тим, домашнього затишку і душевного тепла: навчають, розвивають, дають відчуття творчого задоволення, знайомлять з новими іменами та новинками сучасної літератури…

Віртуальною площадкою студії є культурно-мистецьке видання «Виноградівські Вогні». Де  Ви знайдете і публіцистику, і художні твори, інтерв’ю та інші цікаві матеріали культурно-мистецького напрямку, а також фактаж творчих посиденьок студійців.

 

Кожен хто носить в собі дух творчого експериментатора може стати учасником літературної студії «Literra». Для цього досить написати редактору: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або звернутись до Виноградівської центральної районної бібліотеки.

Світлана Кедик

 

 

Фото: Наталія Ребрик

Світлана Кедик

Я нестандартна   у творчих особливостях, люблю писати символами, інколи – словами. Можу звісно і знаками, але то не ієрогліфи, а мова Боже Вільної, хто ж мене  тоді зрозуміє? Дуже хочу обійняти Любов’ю весь Всесвіт, отак взяти на руки, як малу дитинку, заколихати, заспівати… і сказати – все у нас буде добре. Живу, радію життю та дарую радість іншим. В 2012 році вийшла друком  книга жіночих одкровень  «Світ Добра». 2013 року «Світ Добра» був інсценізований в рамках творчого вечору.

Свого паперового втілення чекають кілька збірок для дорослих та дітей...

 

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.