Огляд культподій (28)

Шановні Читачі, культурно-мистецького видання "Виноградівські Вогні", дякуємо за те, що Ви з нами. Пропонуємо Вашій увазі рубрику "Огляд культподій", тут Ви знайдете  найбільш масштабніші  події культурно-мистецького значення, що відбуваються  в межах не тільки Виноградівського району, а й Закарпатської області та України вцілому. За бажання Ви завжди можете долучитись до нашої культурної тусівки не тільки читанням, а представленням цікавого матеріалу. Для цього треба написати листа редактору.

Одразу двоє українських письменників отримали цього року престижні європейські літературні премії «Віленіца» – першу премію здобув Юрій Андрухович. У рамках цього фестивалю іншу премію – у формі творчої стипендії Центральноєвропейської ініціативи – отримає молодий український письменник Андрій Любка.

У Вінниці літературну премію ім.М.Коцюбинського отримали Доляк і Татчин.

Вівторок, 11 квітня 2017 08:13

«Світ писанки-2017»

Автор

Кожен автор має свої традиції, пов’язані з виготовленням писанки, але скрізь це святкове, огорнене особливою тайною дійство.

 

П'ятниця, 17 березня 2017 08:32

Невичерпне бажання творити

Автор

В селі Рокосово Хустського району в краєзнавчому музеї відкрилася експозиція вишитих рушників Куцик Ірини Петрівни.

Вони з різних епох і віків, різних стилів і дизайну, мають різну цінність і одне призначення – виділити людину із натовпу, надати їй повноваження вождя, короля, фараона, царя, імператора, святішого папи…

У «Затишку» у п’ятницю було дуже затишно

Видовищний бардівський фестиваль у неділю, 24 липня, у місті над Тисою проходив уже вдруге, однак у оновленому форматі – у центральному міському парку виконавці авторських пісень та поезії збиралися вперше.

Каннах завершився 69-й кінофестиваль. Найвідоміший та наймасштабніший кінофестиваль, лауреатами якого є багато відомих і неймовірно талановитих режисерів, таких як: Джим Джармуш, Вуді Аллен, Кен Лоуч та багато інших.

Уже більше місяця провідний актор Закарпатського обласного українського музично-драматичного театру ім.братів Шерегіїв Олександр Мавріц задіяний у зйомках гостросюжетної історичної драми "Червоний".

На конкурсі класичної музики “Віртуози”, що проводила угорська телекомпанія “Дуна” , за результатами голосування глядачів у фіналі перемогу здобув Томаш Кекені.

Сторінка 1 із 2