Огляд культподій (30)

Шановні Читачі, культурно-мистецького видання "Виноградівські Вогні", дякуємо за те, що Ви з нами. Пропонуємо Вашій увазі рубрику "Огляд культподій", тут Ви знайдете  найбільш масштабніші  події культурно-мистецького значення, що відбуваються  в межах не тільки Виноградівського району, а й Закарпатської області та України вцілому. За бажання Ви завжди можете долучитись до нашої культурної тусівки не тільки читанням, а представленням цікавого матеріалу. Для цього треба написати листа редактору.

Перший на Закарпатті регулярний конкурс рукописів заохочуватиме як молодь, так і дорослих письменників, а також літературних критиків.

Днями у читальній залі  Закарпатської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Ф. Потушняка відбувся творчий вечір Вікторії Андрусів. Авторка презентувала свою книгу «Тринадцять жінок Івони».

Одразу двоє українських письменників отримали цього року престижні європейські літературні премії «Віленіца» – першу премію здобув Юрій Андрухович. У рамках цього фестивалю іншу премію – у формі творчої стипендії Центральноєвропейської ініціативи – отримає молодий український письменник Андрій Любка.

У Вінниці літературну премію ім.М.Коцюбинського отримали Доляк і Татчин.

Вівторок, 11 квітня 2017 08:13

«Світ писанки-2017»

Автор

Кожен автор має свої традиції, пов’язані з виготовленням писанки, але скрізь це святкове, огорнене особливою тайною дійство.

 

П'ятниця, 17 березня 2017 08:32

Невичерпне бажання творити

Автор

В селі Рокосово Хустського району в краєзнавчому музеї відкрилася експозиція вишитих рушників Куцик Ірини Петрівни.

Вони з різних епох і віків, різних стилів і дизайну, мають різну цінність і одне призначення – виділити людину із натовпу, надати їй повноваження вождя, короля, фараона, царя, імператора, святішого папи…

У «Затишку» у п’ятницю було дуже затишно

Видовищний бардівський фестиваль у неділю, 24 липня, у місті над Тисою проходив уже вдруге, однак у оновленому форматі – у центральному міському парку виконавці авторських пісень та поезії збиралися вперше.

Каннах завершився 69-й кінофестиваль. Найвідоміший та наймасштабніший кінофестиваль, лауреатами якого є багато відомих і неймовірно талановитих режисерів, таких як: Джим Джармуш, Вуді Аллен, Кен Лоуч та багато інших.

Сторінка 1 із 3