Четвер, 03 березня 2016 07:32

"Наш пошук і творчість – тобі, Україно!"

Автор
"Наш пошук і творчість – тобі, Україно!" "Наш пошук і творчість – тобі, Україно!"

1-го березня 2016 року в Мукачівському центрі позашкільної освіти відбулась виставка-конкурс науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!». 

 

Основна мета і завдання проведення виставки – виховання у дітей зацікавленості до науки та техніки, творчого відношення до роботи, всебічна допомога школі у профорієнтації учнів, розвиток раціоналізаторських та конструкторських здібностей учнівської молоді, а також сприяння налагодженню духовного контакту дитини та батьків через залучення їх до спільної творчої  діяльності. Йдеться на "МукачевоНет"

У виставці-конкурсі взяли участь загальноосвітні школи міста, які попередньо провели аналогічну виставку в своїх навчальних закладах.

Експозиція виставки-конкурсу «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» представлена 10-а розділами: технічні науки,  природничі науки, технічні навчальні посібники, іграшки та ігри з елементами техніки, технічні моделі, спортивно-технічне моделювання, архітектура та будівництво, вироби у стилі народних мистецтв та сучасного дизайну, сувеніри та м'яка іграшка, вироби у техніці оригамі та паперопластики.

Всі представлені виставкові роботи відповідають вимогам конкурсу, оригінальні за видумкою і фантазією та заслуговують окремої уваги та похвали.

Дуже складне завдання постало перед компетентними членами журі – оцінити кращі з кращих робіт, дотримуючись критерій оцінювання.

Це і майстерність виконання, творчий підхід, новизна форми, практичне застосування.

За підсумками журі, навчальні заклади-переможці представлені до нагородження грамотами управління освіти Мукачівського міськвиконкому.

Призові місця у загальноміській виставці-конкурсі науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» отримали:

І місце – ЗОШ І-ІІІ ст. № 20;
ІІ місце – ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, ЗОШ І-ІІІ ст. № 13, СШ № 16;
ІІІ місце – ЗОШ І-ІІІ ст. № 11, НВК «Школа І ст. – гімназія».

Автори найкращих індивідуальних та колективних робіт нагороджені грамотами Мукачівського центру позашкільної освіти та призами ТОВ «АВЕ – Мукачево».

Роботи переможців міської виставки-конкурсу  «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» 11 березня 2016 року будуть направлені на обласний етап конкурсу в Закарпатський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді, пише в.о.директора МЦПО М. Резнікова.

Світлана Кедик

Я нестандартна   у творчих особливостях, люблю писати символами, інколи – словами. Можу звісно і знаками, але то не ієрогліфи, а мова Боже Вільної, хто ж мене  тоді зрозуміє? Дуже хочу обійняти Любов’ю весь Всесвіт, отак взяти на руки, як малу дитинку, заколихати, заспівати… і сказати – все у нас буде добре. Живу, радію життю та дарую радість іншим. В 2012 році вийшла друком  книга жіночих одкровень  «Світ Добра». 2013 року «Світ Добра» був інсценізований в рамках творчого вечору.

Свого паперового втілення чекають кілька збірок для дорослих та дітей...

 

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.