Середа, 06 вересня 2017 16:50

Літературну премію ім.М.Коцюбинського отримали Доляк і Татчин

Автор
Літературну премію ім.М.Коцюбинського отримали Доляк і Татчин Літературну премію ім.М.Коцюбинського отримали Доляк і Татчин

У Вінниці літературну премію ім.М.Коцюбинського отримали Доляк і Татчин.

Письменників відзначили за поезію та прозу. Пише видання інформаційна Вінничина i-vin.info

У Вінниці 6 вересня відзначили переможців Всеукраїнської літературної премії ім. М.Коцюбинського, яка вже існує 25 років. Цьогоріч конкурсна комісія визначала переможців у двох номінаціях «Художня література» та «Науково-популярна література». У першій змагалися 16 творів авторів з різних регіонів України, а у другій – 6.

Голосування за лідерів відбувалося у два етапи. За результатами 1-го етапу в номінації «Художня література» було визначено три претенденти: Юлія Броварна, Оксана Смола та Сергій Татчин. В другій номінації «Науково-популярна література» перемогли Ганна Волошенюк та  Наталка Доляк.

За результатами другого етапу голосування в номінації «Художня література» перемогу здобула збірка віршів Сергія Татчина «Пташка», а в номінації «Науково-популярна література» перемогла книга Наталки Доляк «Загублений між війнами: белетризований роман-біографія». Нагородження переможців  відбудеться 15 вересня в музеї Михайла Коцюбинського вони отримають по 10 тис. грн. та дипломи лауреатів.

 

Світлана Кедик

Я нестандартна   у творчих особливостях, люблю писати символами, інколи – словами. Можу звісно і знаками, але то не ієрогліфи, а мова Боже Вільної, хто ж мене  тоді зрозуміє? Дуже хочу обійняти Любов’ю весь Всесвіт, отак взяти на руки, як малу дитинку, заколихати, заспівати… і сказати – все у нас буде добре. Живу, радію життю та дарую радість іншим. В 2012 році вийшла друком  книга жіночих одкровень  «Світ Добра». 2013 року «Світ Добра» був інсценізований в рамках творчого вечору.

Свого паперового втілення чекають кілька збірок для дорослих та дітей...

 

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.