Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vinvogni/domains/vinvogni.com.ua/public_html/components/com_k2/models/item.php on line 877
П'ятниця, 02 листопада 2018 19:21

Нарада у ванні

Додала
Нарада у ванні Нарада у ванні

Ванна збовтує вечірні години краплями вологи. І хто б міг подумати, що вода може заспокоювати. Чи то випиваєш її, чи занурюєшся у неї ефект однаковий – насолода.

Насолода втамувати спрагу або насолода попестити тіло рідиною, що збуджує на спокій, безухильно провокує на рівновагу. В інакшому випадку ти просто захлинешся і помреш. Людям буде байдуже захлинулась ти водою у ванні, чи світом у якому живеш.

Нарада у ванні почалась щойно він увійшов та зачинив за собою двері назамок. Зняв футболку, спортивні штани, труси, долонею торкнувся купелю, як завжди вигукнувши – та вона гаряча!

Зараз ти її охолодиш – відказую.

Боязко залізає в корито, поволі сідає, за хвилину випростується навпроти мене. Ми мовчки дивимося один на одного. Я вже надто розпарена з розпашілим обличчям посміхаюсь на міряю пальчиками ніг його торс. Окремі ореоли бажання виростають прямо з мильної піни. Поцілунками всідаються на його щоки, непоголену бороду, ніс, очі. Цілую чоло і мокро сповзаю на чоловіче тіло. Просто лежу. Час від часу народжую припливи й відпливи…

– А ти знав, що вода може заспокоювати?

– Вже знаю.

– Що тебе найбільше тішить у житті?

– Ми.

– І ти можеш сказати, що щасливий?

– Навіщо казати те, що і так очевидно. А навіщо ти задаєш стільки непотрібних питань?

– Вони насправді не непотрібні. Вивчаю ситуацію.

– У ванні?

– Яка різниця де, головне – з тобою.

Викручені миті зі спірального типу мислення мокрим шармом осідають на спину масажуючими рухами. Мені ні до чого немає діла окрім насушних ситуацій, що поєднують двох людей, які поринають у нірвану домашнього затишку, виплеканого з кільканадцятилітнього досвіду спільного життя: почесати спинку проти часової стрілки, покусати вушко, полоскотати шию…вивернути кишені, розділити гаманець на частини найнеобхідніших речей і без зайвого галасу, нарешті вилізти з ванни, огорнутися теплим рушником та мовчки податись у ліжко й задрімати. І нехай він десь бродить по хаті в господарських клопотах я спатиму. Бо романтика це не свічки, і не квіти, не вино й подарунки. Це сон у який поринаєш без болю прокинутись в реальності.

...

Світлана КЕДИК

(уривок з твору "Рабів до раю не пускають")


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vinvogni/domains/vinvogni.com.ua/public_html/components/com_k2/templates/default/item.php on line 248
Світлана Кедик

Я нестандартна   у творчих особливостях, люблю писати символами, інколи – словами. Можу звісно і знаками, але то не ієрогліфи, а мова Боже Вільної, хто ж мене  тоді зрозуміє? Дуже хочу обійняти Любов’ю весь Всесвіт, отак взяти на руки, як малу дитинку, заколихати, заспівати… і сказати – все у нас буде добре. Живу, радію життю та дарую радість іншим. В 2012 році вийшла друком  книга жіночих одкровень  «Світ Добра». 2013 року «Світ Добра» був інсценізований в рамках творчого вечору.

Свого паперового втілення чекають кілька збірок для дорослих та дітей...

 

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Останні пости від Світлана Кедик

Більше постів в категорії « Купіль Відпочиваєте? Ні, просто думаю… »