Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vinvogni/domains/vinvogni.com.ua/public_html/components/com_k2/models/item.php on line 877
Неділя, 30 травня 2021 09:07

Публічна оферта (умови користування сайтом)

Додала

Автори

Якщо ви вирішили стати автором сайту «Виноградівські Вогні» www.vinvogni.com.ua, ви повинні знати, що будь-яка особиста інформація, надана вами, може бути прочитана, зібрана чи використана користувачами сайту  і може бути використана на інших  ресурсах в мережі Інтернет.

Стаючи автором сайту «Виноградівські Вогні» ви погоджуєтеся на те, що ваші дії будуть публічними. Крім того, вони можуть бути включені у RSS-канали, API, і стати доступними для інших веб-сайтів за допомогою інших форматів. В результаті, надана вами інформація може з’явитись на інших веб-сайтах, блогах, та ін. Майте на увазі, що ми не несемо відповідальності за будь-яку особисту інформацію, яку ви вирішили оприлюднити, і ви погоджуєтесь, що ця інформація буде вважатися такою, що була надана вами, а не "Виноградівськими Вогнями"

Реєстрація на сайті

Для реєстрації на Сайті потенційний автор має звернутись з відповідною заявою до редактора сайту «Виноградівські Вогні»  на вказаний E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

Автора реєструє редактор та надає відповідні права доступу для публікування матеріалів.

Зареєстровані користувачі (автори) отримують логін і пароль. Після чого автор має можливість змінити скомпонований системою пароль на власний. Відповідальність за збереження/зміну логіна та пароля лежить на авторові. 

У разі втрати реєстраційних даних, їх можна відновити.

Читачі

Ми надаємо вам можливість переглядати оригінальні твори (статті, фотографії, художні твори та інше )  авторів сайту «Виноградівські Вогні»  та використовувати їх у рекламних цілях в будь-яких засобах масової інформації, інших ресурсах мережі Інтернет з зазначенням імені автора та посилання на сайт www.vinvogni.com.ua або з особистого дозволу автора в усній чи довільній письмовій формі.

 

УВАГА! Вище викладений матеріал просимо вважати  публічною офертою про користування сайтом.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vinvogni/domains/vinvogni.com.ua/public_html/components/com_k2/templates/default/item.php on line 248
Світлана Кедик

Я нестандартна   у творчих особливостях, люблю писати символами, інколи – словами. Можу звісно і знаками, але то не ієрогліфи, а мова Боже Вільної, хто ж мене  тоді зрозуміє? Дуже хочу обійняти Любов’ю весь Всесвіт, отак взяти на руки, як малу дитинку, заколихати, заспівати… і сказати – все у нас буде добре. Живу, радію життю та дарую радість іншим. В 2012 році вийшла друком  книга жіночих одкровень  «Світ Добра». 2013 року «Світ Добра» був інсценізований в рамках творчого вечору.

Свого паперового втілення чекають кілька збірок для дорослих та дітей...

 

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Більше постів в категорії « Виноградівські Вогні Світлана Кедик »