Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vinvogni/domains/vinvogni.com.ua/public_html/components/com_k2/models/item.php on line 877
Вівторок, 30 грудня 2014 00:00

Теревеня віслючок

Додала

Маленький  Віслючок дуже  любив базікати. Набридав своїми розмовами і батькам, і сусідам, і знайомим.

 

Дійшло навіть до сварок. Десь щось недочув, або не так зрозумів, переказав іншим не те і виникали непорозуміння і чвари.

А Віслючок ніяк не міг второпати, що не так і чому всіх обтяжує  його розмова. Після чергового конфлікту відчуваючи себе вкрай ображеним, вирішив піти до своєї кімнати.

На дворі був літній день, дорослі займались повсякденними справами. З віконця лилося сонячне світло, промені весело загравали до Віслючка. А Віслючку зовсім не до ігор.

 

Чому ти сумний? – питали вони і лоскотали його за вуха.

Дорікають мені, що багато базікаю. Сиджу ось тут сам-самісінький, нікому не має до мене діла…

А ти й справді багато розмовляєш. На цілий двір тебе тільки і чути. А потрібно вміти слухати інших, зважати на те, що хтось вкрай зайняти, щоб тебе вислухати. Посидь наодинці, в тиші і поміркуй, що не так ти робиш. Все можна поправити, аби ти лише захотів. А ми з тобою посидимо.

 

Затих Віслючок, вмостився зручніше і посміхнувся до сонячних променів.

Минув деякий час. Віслючок змінився – чи то виріс, чи то подорослішав. Він перестав безперестанку розмовляти. Батьки, сусіди зустрічали його радісно, цікавилися життям і підтримували, коли звертався за допомогою. Життя налагодилося у родині Віслючка.

 

Як добре, що того дня в моїй кімнаті було сонячно, – думав Віслючок, – і я був не один.

 

Валентина Костьо


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vinvogni/domains/vinvogni.com.ua/public_html/components/com_k2/templates/default/item.php on line 248
Валентина Костьо

Малювати почала в 2008 році. Самотужки опанувала техніку живопису. Першими були роботи на склі. Згодом почала малювати на картоні, полотні мастихіном. Працюю в техніці графіки, акварелі, настінного розпису, ілюстрації художніх творів, карикатури, художньої вишивки. Перша персональна виставка відбулася в замку Паланок м.Мукачево в 2009 році; 2010р. – персональна виставка в м.Хуст, галерея «Митець Верховини»; 2012р. – м.Виноградів арт-кафе  «Helena». Брала участь у колективних виставках і мистецьких фестивалях м.Виноградів, м.Ужгород, галерея с.Пийтерфолво Виноградівського району. Дві роботи експонувалися в м.Київ.  У 2009 році написала перші казки і колискові для дітей. У 2011 році вийшла друком перша збірочка поетичних оповідок «Намистинки», яку сама ілюструвала. У 2013 році виходить друком українською та російською мовами збірка казок для дітей «Відчуття щастя». У творчому доробку – поетичні твори, оповідання, гуморески...

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.