Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vinvogni/domains/vinvogni.com.ua/public_html/components/com_k2/models/item.php on line 877
Вівторок, 27 січня 2015 00:00

Повернись живим, солдате!

Додала

Учні виноградівської дитячої школи мистецтв ім. Б. Бартока відіслали воякам АТО листівки з малюнками та побажаннями вертатися живими.

 

Страшні події в нашій країні не можуть оминути сьогодні нікого. Кожен допомагає чим може: один перераховує гроші на армію, другий приносить до координаційного центру потрібні солдатам речі, третій допомагає молитвою. Діти, на жаль, зараз теж мусять усе усвідомлювати, але вони розуміють що так само можуть допомогти. Можуть підтримати, підбадьорити, утішити.

Учні школи мистецтв малювали для вояків малюнки та писали до них побажання. Хтось малював суворі військові будні: солдатів, танки і літаки, хтось – як хлопців чекають вдома, хтось – радісне і щасливе майбутнє України. Всі роботи були дуже різні та їх об'єднувало одне – всі вони були наповнені дитячою щирістю та любов'ю. Всі витвори прикрашав український прапор та слова: "Повертайтеся скоріше!", "Слава героям!", "Україна переможе!"...  Бо нічого нема добрішого за щирі дитячі слова і немає більше любові ніж у наївних дитячих малюнках. Тож нехай ті, хто отримають ці листівки, знають, що вони воюють не марно і нехай всі дитячі побажання збудуться якнайшвидше.

 

Ольга Тіводор

 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vinvogni/domains/vinvogni.com.ua/public_html/components/com_k2/templates/default/item.php on line 248
Оля Лужецька

"Простір спілкування та свободи  на трішки дикій природі не замінять найпрестижніші виставкові галереї, що змушують людину поводити себе вишукано.  Розкутість  формує  дещо інакшу вишуканість – щиру.»

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Більше постів в категорії Маленькі музи маленьких художників »