Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vinvogni/domains/vinvogni.com.ua/public_html/components/com_k2/models/item.php on line 877
П'ятниця, 06 березня 2015 00:00

Наша Любов з вами, разом ми переможемо!

Додала

Крізь призму дитячої душі та навиворіт… від сліз розпачу до радості з глибинним розумінням незрозумілих речей вони малюють війну, як субстанцію – живу істоту, що їсть плоть українців та пє їх кров.

І тільки вони достименно знають що відбувається в їх дитячих душах, але те, що відображено у малюнках відповідає, на жаль, нашій дорослій сутності. А хочеться наїву того безпосереднього, як у них, незаплямованого пафосом, тільки справжньою вірою:

Ти – мій герой!

Україна переможе!

Повертайся живим!

Ми тебе любимо!

Низький уклін Вам!

Ми хочемо мирно жити!

Ні війні!

Слава Україні! Героям Слава!

Чекаємо!

Захід і Схід єдині!

Війна людей їсть, а кровю запива!

 

Ось вона справжня зброя і проти неї ніяка згубна ворожа артилерія не встоїть.

Кажу вустами дитини – наша Любов з вами, разом ми переможемо!

 

"Ми щасливі тому, що ви нас захищаєте!" - читати 

 

Світлана КЕДИК

 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vinvogni/domains/vinvogni.com.ua/public_html/components/com_k2/templates/default/item.php on line 248
Світлана Кедик

Я нестандартна   у творчих особливостях, люблю писати символами, інколи – словами. Можу звісно і знаками, але то не ієрогліфи, а мова Боже Вільної, хто ж мене  тоді зрозуміє? Дуже хочу обійняти Любов’ю весь Всесвіт, отак взяти на руки, як малу дитинку, заколихати, заспівати… і сказати – все у нас буде добре. Живу, радію життю та дарую радість іншим. В 2012 році вийшла друком  книга жіночих одкровень  «Світ Добра». 2013 року «Світ Добра» був інсценізований в рамках творчого вечору.

Свого паперового втілення чекають кілька збірок для дорослих та дітей...

 

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Останні пости від Світлана Кедик