Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vinvogni/domains/vinvogni.com.ua/public_html/components/com_k2/models/item.php on line 877
Вівторок, 24 березня 2015 00:00

Прямуючи до мети...

Додала

В сучасному житті кожна людина повинна вміти реалізувати себе у різних сферах діяльності, щоб добиватись поставлених цілей.

 

Для мене на даному етапі метою є поступити в університет своєї мрії та успішно продовжити навчання. І, звичайно, у досягненні мети мені неабияк допомагає Мала академія наук. Завдяки цим заняттям я не тільки готуюсь до екзаменів з різних предметів, а ще й пишу наукові роботи, які згодом зіграють свою роль в університеті. На перший погляд, написати свою власну дослідну роботу не так уже й важко. Але варто лише спробувати і виникнуть складнощі, адже така справа вимагає сумлінних старань та зусиль. Учень власноруч шукає, аналізує та інтерпретує  інформацію, складає план своєї роботи, висловлює власну думку, та робить висновки.

Цього року мене не залишила байдужою проблема нав'язування брехливої інформації та пропаганди цілим масам населення. Я довго не могла зрозуміти, як один політичний авторитет може мати такий потужний вплив на мільйони людей. Як можна сліпо вірити словам і йти вслід за нещадним диктатором, підтримувати психічно-неврівноважену особу, яка захотіла війни в XXI столітті. Тому темою своєї роботи я обрала "Маніпулювання суспільною свідомістю як один з чинників російсько-українського конфлікту (2013-2014р.)". У своїй праці я висвітлила маніпуляцію свідомістю з погляду науки, та її різновиди; а також за допомогою практичного матеріалу навела безліч прикладів використання пропаганди проти суспільства Росії та інших народів. Мене прикро здивувала свавільна діяльність російських ЗМІ, розповсюдження брехливих фактів, нісенітниці, яку видають за правду. І, звичайно, населення, яке не має доступу до іноземних джерел, приймає і оброблює саме ту інформацію, яку їм доносить підкупне телебачення, газети, журнали,  правила гри  яким диктує російська влада.

В лютому 2015 року я взяла участь у конкурсі-захисті наукових робіт обласного етапу, який проводився в місті Ужгород. Ця чудова подорож залишила по собі тільки позитивні спогади та натхнення на майбутнє. Я познайомилась з талановитими дітьми з інших міст, які також займались написанням наукових робіт. Мала нагоду ознайомитись з іншими роботами, над якими так старанно працювали мої однолітки та навіть менші за мене учні, що зайвий раз доказує: Мала академія наук –  це захоплююча діяльність для дітей будь-якого віку. День видався важким та плідним, вже на наступний тиждень ми дізнались результати, які мене щиро порадували. III місце, яке підштовхнуло мене на ще більші старання та підкорення нових вершин. Високоосвічені викладачі надали мені безліч корисної інформації у моїй майбутній сфері діяльності. Вони заохочували нас вступати до їх університету, та робити перші кроки до омріяної мети.

Але, напевно, найкраще, що залишилось в моєму серці – це маленька, але гордість, що я дійсно змогла чогось досягнути. Певно кожна дитина в нашому суспільстві прагне добитись чогось, щоб нею насамперед пишались батьки, та раділи її успіху. Якщо ти саме така дитина, яка прагне творити, реалізувати себе в якій-небудь сфері діяльності, проводити власне дослідження та займатись написанням власних наукових робіт, тоді тобі саме до нас! Чудові вчителі, покликання яких дарувати дітям свій безцінний досвід та розвивати нові таланти. Вчителі, які давали мені впевненість та вірили в мене. Якщо ти дійсно маєш бажання самому зробити перші кроки у своє успішне майбутнє, Мала академія стане чудовою підтримкою та допомогою для тебе.  Ми завжди раді новим обличчям.

І пам'ятай: твої мрії не працюють, поки не працюєш ти!

Москаль Тетяна

 

 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vinvogni/domains/vinvogni.com.ua/public_html/components/com_k2/templates/default/item.php on line 248
Тетяна Москаль

Полюбляю читати, велоспорт, в дитинстві любила складати вірші. Зараз захоплююсь фотомистецтвом. В майбутньому планую стати журналістом, доносити правду до людей та відстоювати справедливість. Тримаюся думки твої мрії не працюють,поки не працюєш ти!

Учениця 11 класу ЗОШ №8, член гуртка Малої академії наук Виноградівської філії.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.