Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vinvogni/domains/vinvogni.com.ua/public_html/components/com_k2/models/item.php on line 877
Понеділок, 15 червня 2015 00:00

Виноградів, як він є. Безликий слід історії серед віків – Канків

Додала
Виноградів, як він є. Безликий слід історії серед віків – Канків Виноградів, як він є. Безликий слід історії серед віків – Канків Віка Кедик

Туман…

Без смаку…

Сирості…

Бездонну…

Ліку…

 

Спіймавши мить у мокрій млі, ховаючи у череві тепла до віку місто мрій.

З небесної десниці спущена роса, покровом сірим, пройшла околицями дум, у слабкості  терпкій вином сповзла сльоза, коли зідравши мить у Господа в безчесті торкнувся холодом Всевишнього тепла.

Туман сидів, туман стояв і на бочку лежав  на правім, то лівім; кидався митями і в пух і в прах збуджуючи ранок німим серпанком у безсонячній небесній грі.

Так феєрично полон зійшов з оголеної спини – верхівки Чорної гори, торкнувсь животика й невпинно подався вниз. Заліз у сокровенні тиші лісів праподоб й клубочком покотивсь до Тиси лишаючи по собі щемкий, солодко-ватний холодок.

 Туман…

Без смаку…

Сирості…

Бездонну…

Ліку…

На перекір весні ввійшов у літо й не спинивсь.

А кажуть замок той ховає містику тривоги: любов трикутників вельмож, царів… і ряса у преподобі Божій… з’єднав безликий слід історії серед віків – Канків.

 

Дорога в небо без ліхтарів на самоті з собою східцями драбини тримаючи на плечах млу ти піднімаєш погляд в суть єдину, пальцями торкаючи небесную перину й шепочеш мовчки – я живу.

 

"Виноградів, як він є. Без буденної суєти"

"Виноградів, як він є. На вершині Чорної гори"

"Виноградів, як вінє. Непрохідними стежками Чорної гори до панорами міста"

 

"Виноградів, як він є. І знову Чорна Гора відкриває краєвид Виноградова по-новому"

"Виноградів, як він є. Якби ми жили на червоній планеті..."

Світлана КЕДИК


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vinvogni/domains/vinvogni.com.ua/public_html/components/com_k2/templates/default/item.php on line 248
Світлана Кедик

Я нестандартна   у творчих особливостях, люблю писати символами, інколи – словами. Можу звісно і знаками, але то не ієрогліфи, а мова Боже Вільної, хто ж мене  тоді зрозуміє? Дуже хочу обійняти Любов’ю весь Всесвіт, отак взяти на руки, як малу дитинку, заколихати, заспівати… і сказати – все у нас буде добре. Живу, радію життю та дарую радість іншим. В 2012 році вийшла друком  книга жіночих одкровень  «Світ Добра». 2013 року «Світ Добра» був інсценізований в рамках творчого вечору.

Свого паперового втілення чекають кілька збірок для дорослих та дітей...

 

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.