Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vinvogni/domains/vinvogni.com.ua/public_html/components/com_k2/models/item.php on line 877
Print this page
Вівторок, 08 грудня 2015 13:34

Фінджа

Додала
 Фінджа Фінджа Фінджа

"Фінджа" - Словничок  файных слів для гостей краю щоб могли порозумітися за одним столом.

 

На сторінках «Книжечки файных слів Виноградівщини» Ви знайдете слово, значення слова, його переклад на угорську та англійську мови, а також  –  вжиток у виноградівській говірці.

Окремо Вашу увагу привернуть ілюстрації та приклад використання  слова у реченні. Також віднайдете  примітки  та пояснення висловів.

Словничок вийшов друком  2015 року.

 

«Книжечка файных слів Виноградівщини» – як це було?


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vinvogni/domains/vinvogni.com.ua/public_html/components/com_k2/templates/default/item.php on line 248
Світлана Кедик

Я нестандартна   у творчих особливостях, люблю писати символами, інколи – словами. Можу звісно і знаками, але то не ієрогліфи, а мова Боже Вільної, хто ж мене  тоді зрозуміє? Дуже хочу обійняти Любов’ю весь Всесвіт, отак взяти на руки, як малу дитинку, заколихати, заспівати… і сказати – все у нас буде добре. Живу, радію життю та дарую радість іншим. В 2012 році вийшла друком  книга жіночих одкровень  «Світ Добра». 2013 року «Світ Добра» був інсценізований в рамках творчого вечору.

Свого паперового втілення чекають кілька збірок для дорослих та дітей...

 

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Останні пости від Світлана Кедик

Related items