Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vinvogni/domains/vinvogni.com.ua/public_html/components/com_k2/models/item.php on line 877
Середа, 09 грудня 2015 16:33

Спаси, Боже нас

Додала
Спаси, Боже нас Спаси, Боже нас Юрій Погоріляк

Юрій Погоріляк відомий більше всього, як поет.

Як для поетичних так і для прозових  творів автор теми для збірок  бере із життя, показує безробітних людей в пошуках праці за кордоном та зневіряння бідних людей на Вкраїні.

Дана збірка адресована для дітей. Це невеличкі казочки та оповідання, які дають поради дітям, показують їх добрі і погані сторони життя та як їх виправити. Казки читаються легко та несуть позитивний заряд. 

 

 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vinvogni/domains/vinvogni.com.ua/public_html/components/com_k2/templates/default/item.php on line 248
Світлана Кедик

Я нестандартна   у творчих особливостях, люблю писати символами, інколи – словами. Можу звісно і знаками, але то не ієрогліфи, а мова Боже Вільної, хто ж мене  тоді зрозуміє? Дуже хочу обійняти Любов’ю весь Всесвіт, отак взяти на руки, як малу дитинку, заколихати, заспівати… і сказати – все у нас буде добре. Живу, радію життю та дарую радість іншим. В 2012 році вийшла друком  книга жіночих одкровень  «Світ Добра». 2013 року «Світ Добра» був інсценізований в рамках творчого вечору.

Свого паперового втілення чекають кілька збірок для дорослих та дітей...

 

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Більше постів в категорії « Сказки про Максима