Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vinvogni/domains/vinvogni.com.ua/public_html/components/com_k2/models/item.php on line 877
Неділя, 18 вересня 2016 11:10

У звершенні часу. Іван Токач

Додала
У звершенні часу. Іван Токач У звершенні часу. Іван Токач Світлана Кедик

Експресія відчуттів у палітрі полотен дарують спокій та зосередження себе в перспективі.

 

Кудись зникає буденність переміщуючи душу у стан ностальгії, повертає додому – у витоки природи.

У витоків природи народжується істина людської сутності. Сповна передати душевний стан, вдосталь наповнити знайомий пейзаж шедевральністю і застигнути на одну єдину мить – мазок, ще один… через присмак кольору довершити себе у епосі руху – художник.

Художник, який пише ореол природного надбання, поринаючи з головую у віддзеркалення води на завісі простору неба через подих вітру у сприйнятті сезону… Ілюстрація портретного нарису з назвою –  «У звершенні часу. Іван Токач»

Перша персональна виставка митця відбулась 16 вересня у виставковій залі ІМПАСТО, що у Виноградові. Напередодні власного  ювілею автор дарує поопцінювачам пейзажної лірики експресію відчуттів  у палітрі полотен.

Світлана КЕДИК

Привітати митця прийшли як друзі, так і пересічні виноградівці та представкники місцевої влади... 

Окреме музичне привітання художник отримав від дуету Тетяни Гудачок та Олександра Товт.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vinvogni/domains/vinvogni.com.ua/public_html/components/com_k2/templates/default/item.php on line 248
Світлана Кедик

Я нестандартна   у творчих особливостях, люблю писати символами, інколи – словами. Можу звісно і знаками, але то не ієрогліфи, а мова Боже Вільної, хто ж мене  тоді зрозуміє? Дуже хочу обійняти Любов’ю весь Всесвіт, отак взяти на руки, як малу дитинку, заколихати, заспівати… і сказати – все у нас буде добре. Живу, радію життю та дарую радість іншим. В 2012 році вийшла друком  книга жіночих одкровень  «Світ Добра». 2013 року «Світ Добра» був інсценізований в рамках творчого вечору.

Свого паперового втілення чекають кілька збірок для дорослих та дітей...

 

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Останні пости від Світлана Кедик