Мистецька скриня (70)

Четвер, 10 березня 2016 16:22

Врятовані ще на сто років

Додала

Церква скульптур, вівтаря, що крутиться та картини зі святими замість розмальованих стін…

Понеділок, 14 грудня 2015 12:44

Ілля Рєпін – «Бурлаки на Волзі»

Додала

«Це дрімучі якісь геркулеси, зі скуйовдженими головами, з бронзовими від сонця грудьми і жилястими нерухомо висячими вниз руками.

В. В. Стасов

П'ятниця, 13 листопада 2015 15:09

«Сватання майора» по-федотівськи

Додала

«Моєї праці в майстерні тільки десята доля, головна моя праця на вулицях і в чужих будинках. Я вчуся життям, дивлячись обома очима…»

П. Федотов

«Не інакше, як через терпеливу працю можна створити творіння довершене. Щоб глядач, дивлячись на картину, переповнився сам  високості»

Олександр Іванов

Четвер, 24 вересня 2015 08:18

Дівчина, освітлена сонцем

Додала

«Де просто, там і ангелів сто»

В.Сєров

«У сфері пейзажного живопису Куїнджі був геніальний художник…

Світло  – зачарованість, і сила світла, його ілюзія була його ціллю. Звичайно, вся суть цього явища полягала  в самому Куїнджі, в його феноменальності, особистій, вродженій оригінальності… його геній міг працювати тільки над чимось ще невідомим людству, не вимріяним жодним художником до нього».

Ілля Рєпін. 

Середа, 10 червня 2015 00:00

Цар-колос Катерини Білокур

Додала

«… Як узяла я того «Кобзаря» в руки, як глянула на ті чарівні малюнки, як прочитала ті вірші дорогі і прозу (там же він і про художників пише!), так, як ото старі люди кажуть, наче мені хто дання дав, наче ото дроком напоїв та ще й чисто розведеним! І я мов зрочилась!.. От як засіло мені в голову те велике слово художник! І як його вдіяти, і що вдіяти, щоб носити заслужено те велике слово?!»

Катерина Білокур

Середа, 03 червня 2015 00:00

Слов`янська епопея Мухи

Додала

«Коли на світі появляється істинний геній, то узнати його можна хоч би по тому, що всі тупоголові об`єднаються в боротьбі проти нього»

Джонатан Сфівт

Мій замовник (Бог) не поспішає

«Це буде подібно лісу. М`яке світло литиметься через віконні пройоми, розміщені на різній висоті так, що вам буде здаватися, що це світять зірки…»

П'ятниця, 10 квітня 2015 00:00

Страсті Христові

Додала

«… Ікона… велика, чудова, вражає подивом розум; подібної ми й перед тим не бачили і пізніше ніколи не оглядали… багато бачив (ікон), почавши з грецьких країн до цих місць і звідтіля до Москви, проте ніколи не траплялося подібного чи хоч рівного цьому (образові)»

Павло Алеппський (Халебський)