Світанкові роси (11)

«Світанкові роси» – районний конкурс дитячої літературно-художньої творчості 

Організатором Конкурсу є Виноградівська районна бібліотека для дітей. До участі в організації та проведенні Конкурсу залучили сільські бібліотеки-філії Виноградівської РЦБС, шкільні бібліотеки району, а також мали змогу  долучитися державні та недержавні установи, організації, фонди.

Організатори взяли за мету  виявити та підтримати творчо обдарованих дітей, сприяти розвитку літературних, художніх та творчих здібностей читачів бібліотек, популяризувати дитячу творчість в галузі літератури, образотворчого мистецтва.

2 квітня відбувся фінал конкурсу дитячої літературно-художньої творчості  «Світанкові роси». Подавали діти конкурсні роботи у трьох номінаціях: 

«Золоте перо»  особисті невеликі твори (оповідання, казки).

«Поетичні наспіви»  поетичні  твори (вірші, поеми, сонети).

«Чарівна акварель»  ілюстрації до творів своїх однолітків, дизайн книги.

Наслідком цього творчого дійства, найближчим часом, стане друк альманаху «Дарунок дитячих сердець» на сторінках якого буде вміщено вибрані твори всіх учасників конкурсу.

На разі, деякі твори конкурсантів Ви маєте змогу читати на сайті "Виноградівські Вогні" (поступово додаватимуться).

 

Напередодні Дня Святого Миколая юні читачі Виноградівщини, шанувальники дитячої поезії і прози, поціновувачі чарівного пензлика отримали чудовий подарунокза підтримки Виноградівської міської ради накладом у 100 примірників вийшов у світ четвертий випуск альманаху дитячої творчості «Дарунок дитячих сердець».

До Різдвяних свят та Нового року, що пройде під знаком Жовтої Земляної Собаки талановиті діти Виноградівщини отримали чудовий подарунок.

5 квітня у Виноградівській районній бібліотеці для дітей відбувся фінал ІІІ Районного конкурсу дитячої літературно-художньої творчості «Світанкові роси».

Вдосконалені правила гри цьогорічного конкурсу приховали справжні імена учасників від журі.

Бібліотеки Виноградівського району продовжують пошук талановитих, творчо-обдарованих дітей!

«Кожна дитина  – потенційна творча особистість. Дитяча творчість – це щось спонтанне, неповторне, безпосереднє і разом з тим природне і дивовижне. Діти все сприймають по-іншому й виражаються у власних маленьких творах мистецтва. Саме дитяча творчість допомагає побачити і розпізнати, а згодом і розвинути таланти»…

Йолана Любка

(зав.Виноградівської РДБ)

П'ятниця, 07 серпня 2015 20:22

Могутня країна. Мама.

Додала

Могутня країна

Чому країна, котра завжди розквітає

Тепер так сильно занепадає?

Субота, 25 липня 2015 09:02

Моя різдвяна історія

Додала

Живе на світі маленький хлопчик. Звати його Миколка, це я. є у мене і батьки, і дідусь з бабусею. Вони часто розповідали мені про різні дива, які трапляються найчастіше у цей час. Та я не  дуже вірив у ці дива.

Вівторок, 14 липня 2015 09:49

Ода милосердю

Додала

Присвячується всім воїнам та медсестрам, які загинули на війні…