Марія Конкіна

Марія Конкіна

Я нікому не віддам твою весну, край зелений і незайману красу, дикий ліс, квітучий яблуневий сад, тиху велич переплетених Карпат! Україна - моя радість і журба, моя тиха, віком стомлена сльоза. Ми разом з тобою будемо завжди, моя пісне, білим голубом лети...

Люблю дітей за їх наполегливість, неупередженість та щирість...

Середа, 09 червня 2021 19:48

Своїм батьком пишалися сини

Живемо в одному мікрорайоні, що носить назву князя Федора Корятовича. Та життя нас зводить не часто. Однак, коли випадає така нагода, ніколи не оминаю подружжя Кедюличів. Не давно Богдан Іванович відмітив своє 85-ліття. З дружиною Іриною Михайлівною у родинному колі відсвяткували діамантове весілля. Шістдесят спільно прожитих у парі років. Але і досі між ними пломеніє щира повага, турбота і прив’язаність один до одного…Цікаве і змістовне життя за плечима Богдана Івановича…

В останню суботу весняного місяця,29 травня,  на вказану у афішах годину, у Виноградові, на міську вулицю Олени Гандери, 7, де зараз розташована виставкова зала «ІМПАСТО», групами і поодинці стікались люди. Прямували вони на персональну виставку художніх творів Федора Сільваші.

Кожний приїзд письменника, поета, кіносценариста, видавця, громадського і політичного діяча, доктора філософії, професора кафедри політології Міжнародної Кадрової Академії, засновника видавництва «Український пріоритет» Володимира Шовкошитного завжди збирає численну аудиторію його шанувальників. Виноградівці знають Володимира Федоровича як автора книжок «Фантомний біль», «Кров свята», «Зорі не стали ближчими», «Запали свічу», «Тяжкий хрест», «Герої народжуються на могилі героїв», історичного роману  у трьох книгах «Хресна путь», «Білий кречет», «Боривітри»… та ряду поетичних збірок. Останньою стала книжка, яку писав упродовж 33 років «Чорнобиль: я бачив».

Середа, 26 травня 2021 20:41

Не згасле сяйво людської душі

Унікальну колекцію вагомих літературно-художніх видань Івана Хланти недавно поповнило 824-ри сторінкове зібрання «Співаночки мої милі». Видане воно товариством друкованих видань «Патент». Загальний тираж випуску  склав 200 примірників. В ньому  зібрані тексти і мелодії упорядкованих самим автором коломийок та співанок одного села Колочави. Історичні відомості про це гірське село збереглися з 1463 року.

На Верховині коломийки –  це не лише голос віків, це – духовний скарб наших попередників прийдешнім майбутнім поколінням.

До моїх рук випадково потрапила Антологія малої прози «Шлях (до) ромів».

Понеділок, 15 лютого 2021 13:12

Вдячна долі за кожний прожитий рік…

Учителю! Пораднику і друже!

Ви вибрали дорогу не просту.

Ми вам сьогодні дякуємо дуже

За Вашу працю вчительську святу!

Ти вірності й дружби

Навчаєш мене.

Говориш про зле,

Про смішне і сумне.

Про далі небесні,

Про надра землі –

З тобою усе зрозуміло мені…

За 75 років районка тричі змінювала свою назву. Була «Сталінський прапор» (з 16 грудня 1945-го), «Прапор комунізму»(з 26 червня 1955-го) і останній вибір – «Новини Виноградівщини» (з 1 січня 1991-го).

До Василя Андрійовича сили поверталися поволі. Коли виписався з лікарні, повернувся до Виноградова і  на роботі приступив до виконання своїх службових обов’язків, до кабінету запросив Марію Андріївну. Жінка неспішно ввійшла до приміщення, уважно подивилася на шефа. Попросив її присісти.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vinvogni/domains/vinvogni.com.ua/public_html/components/com_k2/templates/default/user.php on line 260