Вікторія Дубінець

Вікторія Дубінець

Незажаючи на юний вік, на моєму рахунку вже доволі  багато як досягнень, так і поразок. Але я не звикла опускати руки, адже живу за принципом, що завжди потрібно йти до своєї мети. А ще люблю дарувати позитивні емоції людям, які оточують мене, і, хоч би що трапилося, завжди посміхаюся, адже "якщо ти посміхаєшся життю, то і життя тобі обов'язково посміхнеться ". Головне – вірити в це, і лише  тоді наберуть чинності рядки про те, що "ВСЕ буде добре для кожного з нас"!

Середа, 20 травня 2015 00:00

Вона...

   Вона сиділа на старому дерев’яному мості. Її погляд падав на прірву, яка за мить поглинула б її повністю – потрібен тільки один необережний рух! А навколо панувала майже смертельна тиша, яку лише зрідка порушував несміливий спів пташини або випадковий перехожий, який ще не забув про існування напіврозваленого мосту. Як не дивно це тепер усвідомлювати, але колись ці декілька дерев’яних дощок і підвіс були місцем зустрічей закоханих пар… Ще й тепер подекуди висять замки, на яких викарбувані імена зовсім різних людей. Колись ці вже іржаві символи кохання дарували надію на щасливе майбутнє, а зараз вони просто німі свідки минулого…

Вівторок, 19 травня 2015 00:00

Жінка-мати

Нещодавно я почула фразу, яка змусила мене задуматися : «Серце жінки, яка народила і виростила дитину, здатне творити для неї справжні дива...». А хіба не в цьому полягає сенс життя жінки-матері?

Неділя, 10 травня 2015 00:00

А мама не спить…

Маля у колисці –

Все плаче, кричить,

Маля ще й не мислить…

А мама не спить:

Мохандас Ганді колись сказав: «Любов ніколи не вимагає, вона завжди дає. Любов завжди страждає, ніколи не виражає протесту, ніколи не мстить за себе».

Понеділок, 20 квітня 2015 00:00

Люди! Будьте ЛЮДЬМИ!

Недаремно кажуть, що байдужість вбиває. І вбиває як духовно, так і фізично.

Середа, 25 березня 2015 00:00

А за вікном...

 

Ось сиджу й дивлюся у вікно,

А непомітно пролітають час і милі,

Але тобі вже все одно...

Навіщо ж бо оці пустії хвилі?

Вівторок, 24 березня 2015 00:00

Материнське серце

Мама, матінка, матуся, ненька – скільки ніжних слів існує для того, щоб висловити своє турботливе ставлення і вдячність тій жінці, яка протягом 9 місяців носила тебе під серцем, не спала ночей, сидячи біля колиски, раділа кожному твоєму успіху, підтримувала у найважчі моменти життя, віддавала себе без останку, аби лише у тебе все було добре.

Середа, 11 березня 2015 00:00

БЕРЕГИНЯ РОДУ

З давніх-давен жінка відігравала чи не найважливішу роль у суспільстві. На тендітні жіночі плечі лягали найважливіші турботи та завдання, адже саме жінці випала роль бути не лише окрасою у житті чоловіка, а й люблячою дружиною та мамою, мудрим порадником, найкращим другом, або, простіше, берегинею роду.

Середа, 11 лютого 2015 00:00

Не відступати і не здаватись

«Не відступати і не здаватись!»

Саме це гасло все життя супроводжує та дає сил досягати нових вершин надзвичайній особистості –  Олександру Семичу – успішному кікбоксеру та наставнику за покликанням, хорошому психологу у душі та просто приємній людині. 

П'ятниця, 16 січня 2015 00:00

Низький Вам до землі уклін!..

І знову постріл… Все… Убили…
І знову пролилась невинна кров…


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vinvogni/domains/vinvogni.com.ua/public_html/components/com_k2/templates/default/user.php on line 260