Тетяна Москаль

Тетяна Москаль

Полюбляю читати, велоспорт, в дитинстві любила складати вірші. Зараз захоплююсь фотомистецтвом. В майбутньому планую стати журналістом, доносити правду до людей та відстоювати справедливість. Тримаюся думки твої мрії не працюють,поки не працюєш ти!

Учениця 11 класу ЗОШ №8, член гуртка Малої академії наук Виноградівської філії.

За ініціативи талановитої молоді Виноградова  та волонтерів військовослужбовці  в черговий раз мали змогу насолодитись концертом, що відбувся 18 квітня у військовій частині.

Вівторок, 31 березня 2015 00:00

За покликом серця

Виноградівський центр допомоги українським військовим  знаходиться у невеликому приміщення по вул. Шевченка 36. Тут і відбулася наша зустріч з координатором волонтерства на Виноградівщині  Михайлом Романом.

Вівторок, 24 березня 2015 00:00

Прямуючи до мети...

В сучасному житті кожна людина повинна вміти реалізувати себе у різних сферах діяльності, щоб добиватись поставлених цілей.

П'ятниця, 13 березня 2015 00:00

Екологічна культура виноградівців

Людина і природа є невід'ємним цілим. Недоцільно говорити, що людина підкорила природу, адже завдяки її багатствам людство спокійно живе, насолоджуючись різноманітними дарунками матінки-природи. Та не завжди їх цінує.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vinvogni/domains/vinvogni.com.ua/public_html/components/com_k2/templates/default/user.php on line 260