Світ Добра

КнигиСвіт Добра

Світ Добра

Збірка поезій у прозі. Одкровення жінки, яка прагне обійняти любов’ю Всесвіт, взяти на руки, заколихати, як малу дитину і сказати: все у нас буде добре.

Це еротика духовного піднесення. Сприйняття себе у Бозі і Бога у собі.

«Який зміст чи образ несуть ці словеса?

Мої твори нічого не пояснюють окрім того, що Ти (Читач) маєш в Душі. Бо це певний духовний стан, який підхоплює  власним сприйняттям. Просто є речі, які не варто пояснювати, їх треба відчувати, проникати в них своєю суттю. Це те ж семе, якби Ти спитав у своєї коханої людини: якою саме любов’ю  мене любиш? Чому покусуєш вушко легенько облизуючи язичком? Чому перебираєш пальчиками волосся і мені це приємно?….»

Розпочинає монологом авторка.

Характеристики:

Назва: Світ Добра

Автор: Світлана Кедик

Видавництво: Карпатська вежа

Мова: Українська

Рік видання: 2012

Кількість сторінок: 136

Формат: 60×84 мм

Палітурка: М’яка

Папір: Офсетний

Тираж: 500

ISBN 978-966-8269-35-0

Тип: Паперова

Література країн світу: Українська література

Література за періодами: Сучасна література

З питань придбання книжки звертайтесь: 

svitlanakedyk@gmail.com

Народилася 24 січня 1981 року поблизу міста Виноградів) – українська письменниця, авторка поезій з вишуканим присмаком еротизму, філософських есе та прозових творів, казок для дітей. Дипломантка конкурсу Коронація слова 2011 в номінації «Романи» за збірку казок “Зірочка”. Лауреатка “Сорочої премії” ім. Петра Сороки (2021) в номінації “Денникова проза” за книгу “Етимологія щастя” Засновниця та редакторка культурно-мистецького інет-видання “Виноградівські Вогні”. Авторка книжок: «Світ Добра» (Карпатська вежа», 2012); «Етимологія щастя» («Український пріоритет», 2020); Співавторка: «Трикутник» («Лілія», 2017)

Залишити відповідь

c

Lorem ipsum dolor sit amet, unum adhuc graece mea ad. Pri odio quas insolens ne, et mea quem deserunt. Vix ex deserunt torqu atos sea vide quo te summo nusqu.

Підпишіться на нас!

А ми триматимемо Вас в курсі останніх новин мистецтва