Любов, життя і людина

ПрозаЛюбов, життя і людина

Любов, життя і людина

Несе людина на спині рюкзак, наповнений життям і любов`ю. Несе тяжко, втомилася… А назустріч їй інша, легко, безтурботно крокуюча. Людина з рюкзаком питає:
– Добрий чоловіче, де твій рюкзак? Ти так легко йдеш дорогою?
– У мене був такий рюкзак і я дуже втомився його нести. Посеред дороги зупинився і, спочатку роздав наліво-направо любов. Потім пройшов трішки, мені і життя здалося заважким. Вирішив я і життя скинути з пліч. Недалеко лежить на дорозі.
Людина з рюкзаком за плечима повернула погляд на дорогу, де справді щось лежало схоже на рюкзак. А ж раптом автомобіль на шаленій швидкості пронісся повз. Ледь встигнувши відскочити в сторону, людина з рюкзаком вигукнула:
– Хто ти тепер?
Через коротку мить почувся голос нізвідки.
– Я – дорожній пил.
Не живи даремно.

Валентина Костьо

Найбільше люблю пізнавати світ, люблю читати, малювати (живопис, графіка, ілюстрація), писати вірші, вивчати мистецтво, в’язати, думати, гуляти, спілкуватися, прибирати в домі. Не люблю куховарити, але з любов’ю готує для сім’ї. Народилася на Волині. Виросла на своїх фантазіях, тому творчий путівник веде мене з дитинства та особливе творче піднесення почалося в зрілому віці. Автор дитячих збірок для дітей: «Намистинки» (ілюстрації авт.) вид-во Олександри Гаркуші, м. Ужгород, 2011р. «Відчуття щастя» вид-во «Майстерклас», м. Київ, 2014р. Персональні виставки живопису та графіки: 2009р. – м. Мукачево, замок Паланок, 2010р. – м. Хуст, галерея «Митець Верховини», 2012р. – м. Виноградів, галерея «Хелена», 2021р. – смт. Опішня, Полтавська обл., Національний музей-заповідник українського гончарства. З 2013 року працюю адміністратором виставкової зали ІМПАСТО в м. Виноградів на Закарпатті. Займаюся виставковою діяльністю.

Залишити відповідь

c

Lorem ipsum dolor sit amet, unum adhuc graece mea ad. Pri odio quas insolens ne, et mea quem deserunt. Vix ex deserunt torqu atos sea vide quo te summo nusqu.

Підпишіться на нас!

А ми триматимемо Вас в курсі останніх новин мистецтва