Притча про безрукого

ПрозаПритча про безрукого

Притча про безрукого

Декілька ремісників завели розмову про те, що їх годує в цьому житті.
– Мене годують руки, які плугом обробляють землю. – відповів землероб.
– Мене також годують руки, бо вони натягують лук із стрілою, – відповів мисливець, – здобич цінна, як м`ясом, так і хутром.
– Мене годують руки, так, як вони вміють плести з лози корзини і різні, потрібні людині в господарстві речі. Вони добре продаються.
– І мене годують руки, – відповів чоботар, я продаю багато пар взуття і маю хороший прибуток.
– А що тебе годує? – запитали ремісники безрукого.
– Мене годують пташки.
– Пташки тобі обід і необхідні речі приносять? – перепитали здивовано ремісники.
– Ні. Я дивлюся на них, які вони радісні і щасливі в польоті і забуваю про їжу.
Вбираючи радість серцем, не будете відчувати голод тіла.

Валентина Костьо

Найбільше люблю пізнавати світ, люблю читати, малювати (живопис, графіка, ілюстрація), писати вірші, вивчати мистецтво, в’язати, думати, гуляти, спілкуватися, прибирати в домі. Не люблю куховарити, але з любов’ю готує для сім’ї. Народилася на Волині. Виросла на своїх фантазіях, тому творчий путівник веде мене з дитинства та особливе творче піднесення почалося в зрілому віці. Автор дитячих збірок для дітей: «Намистинки» (ілюстрації авт.) вид-во Олександри Гаркуші, м. Ужгород, 2011р. «Відчуття щастя» вид-во «Майстерклас», м. Київ, 2014р. Персональні виставки живопису та графіки: 2009р. – м. Мукачево, замок Паланок, 2010р. – м. Хуст, галерея «Митець Верховини», 2012р. – м. Виноградів, галерея «Хелена», 2021р. – смт. Опішня, Полтавська обл., Національний музей-заповідник українського гончарства. З 2013 року працюю адміністратором виставкової зали ІМПАСТО в м. Виноградів на Закарпатті. Займаюся виставковою діяльністю.

Залишити відповідь

c

Lorem ipsum dolor sit amet, unum adhuc graece mea ad. Pri odio quas insolens ne, et mea quem deserunt. Vix ex deserunt torqu atos sea vide quo te summo nusqu.

Підпишіться на нас!

А ми триматимемо Вас в курсі останніх новин мистецтва