Щось оригінальне про Любов. Ванна

ПрозаЩось оригінальне про Любов. Ванна

Щось оригінальне про Любов. Ванна

Як годиться, у день Валентина – пити каву вдвох, їсти цукерки, кохатися… А творчі купідони ще й  пишуть «Щось оригінальне про Любов»
– Буль.
– Що?… буль..
– Ну, буль.
– А…а… буль-буль…
– Ага… буль-буль-буль. Оце, ти лежиш зі мною у ванні. Обоє голі, і нічого…
– В сенсі, нічого?
– Не реагуєш.
– Я милуюся (усміхається).
– Ну, і як тобі?
– Гарно… як завжди.
Дивна арифметика почуттів множить роки на емоції та отримує щастя. Звичайне людське щастя – поніжитись у теплій ванні з людиною, яка супроводжує тебе по життю. Так мало, і так багато водночас – взрівати долю у визначених разом крапках і комах, писати літери як план на майбутнє, що вже завтра стане сьогодні аби теперішньої миті закономірно усвідомити – це любов.
І нічого зайвого. Немає трепету збудження від рухомих ореолів бажання, але є врівноважений спокій, що дозволяє собі повсякчас торкатись і пестити… оголеної душі  витанцьовуючи на тілі цілунками…
Правда, дивна арифметика почуттів, коли у цьому світі, і не в цьому також, ти живеш собою, але не для себе; ти тішиш себе, а любиш оту абстрактну частку плоті і крові, яка стала спорідненою упродовж спільного буття.
А далі… а далі набігає хвиля і ванна наповнюється піною мрій. І нехай вода охолола, але ви разом – голі лежите один навпроти одного.
Теплий рушник, обійми, ліжко, ніч. Дрімаю. З просоння відчуваю руку на сідниці. Не будить, але я чую, його сонні думки – як добре, що є тепла й  рідна «гузичка» до якої хочеться торкнутись… :)

Світлана Кедик (рідна)

Народилася 24 січня 1981 року поблизу міста Виноградів) – українська письменниця, авторка поезій з вишуканим присмаком еротизму, філософських есе та прозових творів, казок для дітей. Дипломантка конкурсу Коронація слова 2011 в номінації «Романи» за збірку казок “Зірочка”. Лауреатка “Сорочої премії” ім. Петра Сороки (2021) в номінації “Денникова проза” за книгу “Етимологія щастя” Засновниця та редакторка культурно-мистецького інет-видання “Виноградівські Вогні”. Авторка книжок: «Світ Добра» (Карпатська вежа», 2012); «Етимологія щастя» («Український пріоритет», 2020); Співавторка: «Трикутник» («Лілія», 2017)

Залишити відповідь

c

Lorem ipsum dolor sit amet, unum adhuc graece mea ad. Pri odio quas insolens ne, et mea quem deserunt. Vix ex deserunt torqu atos sea vide quo te summo nusqu.

Підпишіться на нас!

А ми триматимемо Вас в курсі останніх новин мистецтва